reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
oj sie nie denerwujta :D wystarczy, że sama w strachu jestem :p
@ nie mam ale siedze w pracy i wyjść póki co nie mam jak :/ jednak mam sporo śluzu, który moze być przed @

@magda1208 jesteśmy z Tobą!
 
@nafoczka śluz przed @ ? [emoji14] sporo? :D zazwyczaj sucho jest Pani leć na testa :**
@magda1208 czekamy ;*** powodzenia
@bea25ta śliczny brzuszek masz [emoji16] glaskaj bo zaraz go nie będzie [emoji4]
@burczuś u mnie tak okres długo trwał zawsze więc spokojnie może to po szczepieniu się przeciaglo ;*
@zosiak nie kaleczy mi dziasla tylko przygryzam sobie jakby policzek od środka może jak urośnie cała to przestanie ...kiedys zlikwiduje na razie inne plany : )
@czarna_mala jeszcze czas na leżenie muszę mieć dowód rzeczowy [emoji23] ale nie bede przesadzać na spokojnie wszystko[emoji4]

Kciuki za wizyty i za pozytywy &&& [emoji8][emoji8][emoji8]

Ps. U mnie śnieg mokry sypie xD

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@magda1208 jestem z Tobą myślami i trzymam kciuki z całej siły ♥️
@czarna_mala nie wiedziakam, ze masz tak dużo strat za sobą :( Przykro mi. Mam nadzieję, ze doczekasz wreszcie wyższej bety, serduszka i dzidziolka :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry