reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Kolki chyba najczęściej ustępują do 3-4 miesiąca. My podajemy sab simplex i narazie tylko jedna noc z kilkoma godzinami płaczu. Od tamtej pory podajemy i nie ma problemu. Jak długo mogą sir utrzymywać te reakcje po szczepieniach?

Oprócz marudzenia i niepokoju ma tez takie bardzo nerwowe ruchy jakby się bal. Szczepienia były w środę
 
reklama
Panna Migotka po pierwszym szczepieniu miałam tydzień wyjęty z życia, za drugim razem tylko dobę.. ale to jest pewnie indywidualna sprawa, mam nadzieję, że szybko mu przejdzie:*

SophieAnne25 nie pocieszylas mnie, mam nadzieję, że jednak szybciej przejdzie.. my księdza mamy na samym końcu miesiąca, ciekawe jaki będzie i czy będzie robił problemy z chrztem bo nie mamy ślubu kościelnego. Nie znam tej parafii bo mieszkamy tu dopiero niecałe 3 miesiące.. w razie czego będziemy chrzcić w innym kościele..
 
Cześć dziewczyny. W końcu zakumałam gdzie jest nasze forum. Anastasia wazy już ponad 6 kg, 68 już jest przyciasnawe. Ja temat spacerów załatwiłam tak, ze na nie nie chodzę. Mamy 100 metrowy taras przed domem, ubieram kurtkę, pare razy przejdę tam i z powrotem otwieram okno i śpi przez 2 h. Moje chłopaki jeżdżą teraz z tata na stok, i niestety siedzę całymi dniami w domu. Noce u nas słabe, bo karmie co godzine, w dzień lepiej bo co 2-3. Chyba mam mniej pokarmu, takie mam wrażenie.
Jeśli chodzi o ubrania, to ja ubieram małą w body i leginsy, dla mnie to najwygodniejsze, bo muszę ja często przebierać, robi kupę po każdym karmieniu.
Flamandka Emil śliczny. Współczuje Ci tej odległości od Polski. Jak Skaza Emila, jesteście na jakimś specjalnym mleku?
A to mój wielki dzidź, gondola w lutym do wywalenia :)
 

Załączniki

  • IMG_3652.JPG
    IMG_3652.JPG
    186,4 KB · Wyświetleń: 99
Magda8124 u nas z gondola ta sama sprawa. Jest taki duży, ze nie mogę go udźwignąć żeby po karmieniu położyć go na ramie do odbicia. Az się boje co będzie za miesiąc. U nas tez 68 już do odłożenia. Ciągnie się przy zapinaniu i za krótkie rękawy. W ogóle sobie nie zdawałam sprawy w jakim tempie dzieci rosną.

Flamandka czy skaza to to samo co nietolerancja na białko mleka krowiego? Na ten refluks dostałam od jednego lekara zalecenie przejścia na dietę bezmleczna. Drugi z kolei powiedział, ze nie uważa ze refluks u naszego malucha ma podłoże alergiczne tylko ze ma za krótki odcinek przełyku i trzeba czekać. I ja tak tkwię na tej diecie i nie wiem co robić, bo każdy radzi coś innego. Jeden kazał brać syrop a drugi odstawić.
 
To tylko mój taki mały? Fakt, że urodził się mniejszy ale z tego co czytam to Wasze dzieciaczki rosną ekspresowo :)

Magda fajnie z tym tarasem, może ja też kiedyś sie doczekam:rolleyes2: pomarzyć można :laugh2:
 
Hej dziewczyny. Mój Adaś waży teraz 6kg. Noce właściwie już przesypia. Budzi się między 3 a 5 i tyle. Chociaż ostatnio mamy problem z usypianiem wieczorem ;/ my szczepimy standardowo plus pneumokoki i meningokoki

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nina pewnie waży ponad 5,5 kg, niedługo bilans na 3 miesiące to będę wiedzieć ile waży i mierzy. Ale ubranka dopiero nosimy 62, Nina się mała urodziła 47 cm i 2900g

My dopiero wychodzimy na prostą po chorobach a starsza córka zaczęła znowu kaszlec :-( Nina chodzi na spacery po ok godzinę bo u nas też ciągle wieje i pada

Póki co.karmię tylko piersią i na razie młodej wystarcza no i całe szczęście nie ma kolek tylko to taki nocny marek bo chodzi spać o północy. Pobudka czasami po 2 a czasami dopiero po 4

Ja na razie odkładam szczepienia
1516646250-47af4773a0ddb4c5-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje dziecko chyba wróciło. Po tych dwóch dniach niepokoju i bez snu przespał cała niedziele. Dzisiaj uciął sobie trzy drzemki. Odetchnęłam z ulga, bo ewidentnie to była reakcja na szczepienia.

Dużo wasze dzieci śpią w ciągu dnia?
 
reklama
Aaa zapomniałam. Jak jest z tym okresem? Czy to prawda ze jak się pojawia okres to znaczy ze jest mniej pokarmu? Tak mi lekarz powiedział na wizycie po porodzie. Ja tez już niestety go mam i się zastanawiam jak się to ma do karmienia
 
Do góry