reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

reklama
No i własnie dla tego pewnie zaczyna robić sie nudno i coraz mniej nas tu zagląda :rofl2::-D:-):cool2:

Tez tak uwazam. :rofl2: :-D :-p

....bo panie nie zrzeszone w "kółku wzajemnej adoracji" przestały tu pisać.

Haaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha! Uderz w stol,a nozyce sie odezwa! :laugh2: Dobre to bylo! :laugh2:

No..... w końcu Filip całował Zuzię i to dość namiętnie:tak::-):-D.

Dokladnie! :-D :tak: Szkoda,ze nie dalo sie tego uwiecznic na zdjeciu. :-( ;-)
 
....bo panie nie zrzeszone w "kółku wzajemnej adoracji" przestały tu pisać.
to po co czytają???
Renee ja Cię nie bardzo rozumiem tak szczerze.
Dopóki nie poszłaś do pracy sama byłaś baaardzo częstym gościem w tym "kółku adoracji"
a teraz ciągle masz pretensje. Jeśli Ci BB nie odpowiada to nie czytaj a nie powoduj kłótni
 
to po co czytają???
Renee ja Cię nie bardzo rozumiem tak szczerze.
Dopóki nie poszłaś do pracy sama byłaś baaardzo częstym gościem w tym "kółku adoracji"
a teraz ciągle masz pretensje. Jeśli Ci BB nie odpowiada to nie czytaj a nie powoduj kłótni


:-D :-D :-D

Aniu,Ty wiesz,jak mnie od rana mozna rozweselic,hahaha! :-D Podpisuje sie pod Twoim postem. :tak: :-D Kolezanko z "kolka wzajemnej adoracji". :-D :-D :-D

Rybus,nastepnym razem to nadrobimy. ;-) :tak: :-)
 
to po co czytają???
Renee ja Cię nie bardzo rozumiem tak szczerze.
Dopóki nie poszłaś do pracy sama byłaś baaardzo częstym gościem w tym "kółku adoracji"
a teraz ciągle masz pretensje. Jeśli Ci BB nie odpowiada to nie czytaj a nie powoduj kłótni
Czytać nikt mi nie zabroni, gościem bywałam częstym, ale wtedy kółka wzajemnej adoracji jeszcze nie było i w ogóle było całkiem inaczej, pretensji do nikogo nie mam i ostatnia kwestia, która akurat wcale mnie nie dziwi, bo jest to naczelna zasada forum wrzesniówek-wyrażenie swojego zdania, które nie jest zgodne z wytycznymi ogółu jest wywoływaniem kłótni, a osoba je wyrażajaca jest wrogiem publicznym nr 1!-nic dziwnego, że nie tylko ja przestałam tu pisać:dry:
 
Renee a ja uważam że swego czasu sama należałaś do pewnego kółka adoracji jak to nazywasz ale nie chce mi się postów szukać
a bb nie służy tylko do wyrażania swojego (odmiennego) zdania ale też np do zawierania znajomości czy przyjaźni czego dowodem są chociażby grudniówki które spotykają się u siebie w domach,a bycie dla kogoś miłym czy napisanie czegoś "na pocieszkę" nie uważam za adorację:-p
i to by było na tyle ode mnie
 
reklama
Do góry