reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

reklama
Kamilek od dwóch dni śpi już w swoim pokoju. Kupiliśmy mu w Ikei łóżko a łózeczko już złożyliśmy i schowaliśmy. Nasza sypialnia jest od razu większa :-);-)

Wkleje wam zdjecia nowego pokoiku Kamilka

p1000506oy7.jpg


p1000514dc8.jpg


p1000518mb9.jpg


p1000519uj6.jpg
 
Basiu zazdrościmy troszke.Pokoik istnie dziecinny.
Pati ma narazie sypialke z nami.Do wrzesnia napewno.Potem bede chciałą szwagrowi dac łózeczko,a do nas kupić sofe dwuosobową.Taką ,żeby w razie ewentualnych gości mieli oni gdzie spac.Teraz jak męża niebyło kilka dni poprzestawiałam mebelki i mała miała swój pokoik.
spotkanie004rv8.jpg

Pewniej jak bedzie sofa to pokoik bedzie wygladał innaczej.
 
Mija - dziękujemy ;-)Cieszę sie, ze pokoik ci się podoba. Pati też ma ładny pokoik. Kilka dodatków i też będzie miała dziecinny. Wystarczy kilka obrazków i lampki ścienne i już pokoik gotowy ;-)
 
Basiu,Kamilek ma śliczny pokoik! :tak: Bardzo ładnie go wystroiłaś. :-)
A powiedz mi,Twój synek grzecznie zasypia w tym "dorosłym" łóżku?


Mija,super macie te fotele. :tak: Chyba ogromnie wygodne,co?
 
Agutko - dziękuje ;-) Agutko ja jestem w szoku ale Kamilek przesypia mi tam całe noce już 3 dni. Sama na początku miałam obawy czy będzie chciał spać w tym łózku. Wymiary tego materaca z łóżka to 70 na 140 wiec to łożko dla małych dzieci i jest tam barierka do połowy łożka co dziecko nie spadnie a można ją zdemontować póżniej. Kamilek zachwycony był swoim pokoikiem tymi obrazkami nad łóżkiem i tymi lampkami przede wszystkim i tym figurkami kotka i pieska co jest na tym oparciu pod głową. Wieczorem jak mówię mu idziemy kamilku spać to kladę go on zapala sobie lampki zasuwam rolety dajemy mu buzi on gasi lampki i wychodzimy z pokoju a on sam zasypia. To jest nie do pomyślenia. Albo już tak mi wydoroślał że taki samodzielny :-D:-);-) Jestem z niego dumna. A nasza sypialnia stała się większa bo nie ma już jego łóżeczka. Najbardziej bałam sie jak rozskładaliśmy jego łóżeczko on nam dzielnie pomagał chowaliśmy do pudła itd. Polecam to łóżko z IKEI aż takie drogie nie jest a bardzo fajne.
 
pokoiki fajne,ale my jeszcze dłuższy czas nie zdecydujemy się na "dorosłe" łóżeczko. Po prostu Przemik za bardzo w nocy się wierci, potrafi spać w każdym miejscu w łóżku, częśto śpi w poprzek i bałabym się że mi w nocy pomimo tej barierki w dorosłym łózeczku wyleci
 
reklama
Śliczne pokoiki :tak: Misiu nasz na razie nie ma swojego pokoiku, ale jak braciszek lub siostrzyczka Michałka bedzie w wieku Michasia (nie nie, jeszcze nie jestem w ciąży, nawet jeszcze się nie staramy, ale wkrótce pewnie będziemy :-p) to my sie wyprowadzimy do salonu, a dzieci będą miały swój wspólny pokój, innego wyjścia nie ma, bo drugi pokój zajmuje babcia, no chyba że babcia pojedzie do mojej siostry pomóc jej w wychowywaniu dzieci.
 
Do góry