reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To tylko Wam pozazdrościć ;p Ja pamietam myślałam że nie dam rady tego wypić. Koszmar... ;p

Która ma dzisiaj wizytę? :)
 
reklama
Pamiętam tą glukozę z poprzedniej ciąży i już się boję, wtedy dosłownie rzygałam jak kot :D
Mnie cała noc brzuch bolał, jakby kolka. Cholerny ból, który poprzednim razem dopadł mnie gdzieś za połową ciąży, aż wylądowałam w szpitalu. Z suplementow mam brać magne b6, kwas foliowy i pregna plus.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Ja tez dzisiaj słaba noc miałam. Obudziłam się o 3 z mdlosciami, po za tym strasznie mi gorąco było aż okno otwierałam. Mąż mówił ze strasznie ciepła byłam i dodatkowo sapalam jak stara babcia, tak mi się ciężko oddychało. Za godz mam wizytę. Straszny stres


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez dzisiaj słaba noc miałam. Obudziłam się o 3 z mdlosciami, po za tym strasznie mi gorąco było aż okno otwierałam. Mąż mówił ze strasznie ciepła byłam i dodatkowo sapalam jak stara babcia, tak mi się ciężko oddychało. Za godz mam wizytę. Straszny stres


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze :-)
 
Witam nowe Mamusie i gratuluję kolejnym. [emoji16][emoji5] kciuki trzymam za wizytujace. [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez dzisiaj słaba noc miałam. Obudziłam się o 3 z mdlosciami, po za tym strasznie mi gorąco było aż okno otwierałam. Mąż mówił ze strasznie ciepła byłam i dodatkowo sapalam jak stara babcia, tak mi się ciężko oddychało. Za godz mam wizytę. Straszny stres


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, wszystko będzie dobrze, nie martw się :) Im więcej "złych" objawów, tym lepiej dla ciąży, pamiętaj :)
 
Dla mnie moze nie najlepszym, ale to byly przyjemne 2h w przychodni:) poplotkowalam z paniami pigułami i poszlam do domu. A smak glukozy zupelnie neutralny[emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też glukozę wpominam znośnie. Ale ja lubię słodycze, ot dali coś słodkiego do wypicia i tyle ;)

Ja zaczynam mieć jakieś lęki, czy to na pewno dobra decyzja, że sobie nie poradzimy. No ale już za późno na zmianę decyzji :D
 
Hej dziewczyny. W poniedziałek na USG był 6t1d, niby wszystko w porządku choc serduszka jeszcze nie było (ciaza prawdopodobnie duzo młodsza). Ale nie tym się martwię. Wczoraj wieczorem zauważyłam lekko beżowy śluz, ale tylko na papierze. Dzisiaj od rana to samo. Na zmianę raz mega żółty a raz wlasnie beż. Mój lekarz przyjmuje tylko w poniedzialki, nie wiem czy to coś zagrażające. To moja pierwsza ciaza. Mam 24 lata.
 
Mmarta ja na usg 6t0d mialam pusty pęcherzyk, a dzis juz bobo cale i zdrowe wiec nie martw sie, a jesli chodzi o śluz to nie pomoge, bo ja nigdy tfu tfu nie mialam takiego, ale na pewno ktos Tu posłuzy dobra rada!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. W poniedziałek na USG był 6t1d, niby wszystko w porządku choc serduszka jeszcze nie było (ciaza prawdopodobnie duzo młodsza). Ale nie tym się martwię. Wczoraj wieczorem zauważyłam lekko beżowy śluz, ale tylko na papierze. Dzisiaj od rana to samo. Na zmianę raz mega żółty a raz wlasnie beż. Mój lekarz przyjmuje tylko w poniedzialki, nie wiem czy to coś zagrażające. To moja pierwsza ciaza. Mam 24 lata.
Na pewno obserwuj śluz, póki nie ma żywej krwi to nic groźnego. Może to po badaniu po prostu. A dostałaś jakieś leki? Odpoczywaj. Jak masz telefon do gina to możesz zadzwonić i się zapytać.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry