reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O nieeee zabiję!! Ależ mi ochoty zrobiłaś na sery i wino...chyba zwłaszcza to wino :D
Mnie teściowa kawę taką extra świeżo mieloną zrobiła w święta. Pychota, a od początku ciąży miałam do kawy niechęć. Na szczęście przeszło! Przy moim ciśnieniu średnim 94/44 kawa raz na jakiś czas jest wręcz wymagana :)

Bij...sama teraz zapomnieć nie mogę o tych serach i winie,takim lekko schlodzonym,białym najlepiej:cool2:

Też mam właśnie niskie,ale jak mi spada do poziomu jak Twoje to ani ręką ani nogą.
Z cukrem mam podobnie,moj standard to 39:-D ale taka chyba moja 'uroda'

Dziewczyny,kupilyscie już coś dla swoich maluszków?
 
reklama
Ja termin na 27.10. Usg 18 kwietnia, wy przed czy juz po? Ja się nie mogę doczekać
Ja termin dzień później, USG i prenatalne też 18go :)

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
Dziewczyny nie sposób Was nadrobić [emoji6]

Po wizytach ogromne gratulacje! [emoji4] nic chyba tak w ciąży nie cieszy jak to, kiedy podejrzy się maluszka i usłyszy, że wszystko jest ok [emoji4]

Co do kawy - w pierwszej nie piłam w ogóle. Teraz od początku obecnej kilka. W pierwszych tygodniach zupełnie mi nie smakowała, więc mniej więcej do 13tc nie piłam, tzn zastąpiłam ją kawą zbożową. Teraz zdarzy mi się napić słabej z ekspresu 1-2 w tyg. A tak to pije dalej Inkę [emoji6]

I podobnie jak Margonelka jestem totalną przeciwniczką palenia papierosów i picia alkoholu w ciąży. Mało tego przez 17 miesięcy karmienia piersią też nie napiłam się nawet łyczka, ale to już siedzi w mojej głowie chyba [emoji6] w każdym razieczywiście każdy ma własne zdanie w tym temacie [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
Mnie czasem też boli tam coś w środku, mam wrażenie że to gdzieś przy szyjce macicy ;/ , zazwyczaj jak ponoszę dłużej synka to czuje takie ukłucia. Gorsze jest to, że już zaczyna mi dokuczać spojenie łonowe...

Szalona nie odpisałam Ci w związku z tym Twoim USG :D będziemy zatem podglądać maluchy w tym samym dniu, bo ja też 9 ;) tylko że ja dopiero po 17.
Ja również 9.04 mam wizytę :)
 
Witam nowe mamy. Dziewczyny na przeziebienie kilka zabkow czosnku w plasterki do tego cebula pokrojona i miod 2 dni i po przeziebieniu. Mi tez odzywa sie juz spojenie. A wczoraj troche ponosilam corke bo maruda byla i krzyz tak bolal ze nie moglam chodzic
 
Cześć wszystkim :) czytam Was od pierwszego posta. Coś o mnie: jestem już mamą wspaniałej dziewczynki która w październiku skończy 4 latka. Tak więc to moja druga ciąża. Termin z om 11.10. Dzis mialam badania prenatalne i dzięki Bogu wszystko jest dobrze :). Gdy puścił mnie stres zjadłam sledzie z bułą i poprawiłam pomidorami ze śmietaną też z bułą i aktualnie leże i umieram z przejedzenia :-D życzę Wam wszystkim wspaniałego dnia :)
Witamy :) superowo, że zdrowy bobasek :)
 
reklama
Do góry