reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A ja mam pytanie odnośnie waszego owłosienia. Też macie z tym problem ? Jeju ja mam na brodzie teraz włosy.. brzuch mam cały owłosiony .. co się ogolę na nogach to zaraz już widać włosy .. najgorsza chyba ta broda :( kiedyś wyczytałam że tak się dzieje jak się spodziewamy chłopca .. tylko nie wiem czy to zabobon czy może faktycznie jakiś testosteron mi się udziela od malca .. masakra nie wiem już co z tym robić . Mam nadzieję że po ciąży to się uspokoi
Ja mam jasne wloski ,zauwazylam ze duzo ich na brzuchu.. nie gole nog jeszcze bo nie mam co ;) sa delikatniusie ;)
 
reklama
Podziwiam :) ja bym chyba nie dała rady zajmować się niemowlakiem i być w ciąży jednocześnie. Balabym się np. nakazu leżenia , nie miał by wtedy kto się zająć dzieckiem. Ale z drugiej strony dwójka praktycznie za jednym zamachem to też dobra sprawa. Różnica wieku minimalna, ty już masz wszystko za sobą. Tylko wychować :)
W razie leżenia to mamy zapewniona opiekę przez tesciowa [emoji38] na pewno pomoże. Wiesz młody żyje już własnym życiem bo ma 10 lat teraz drugie i chcemy kompana dla niej do zabawy [emoji23][emoji23]. .. ja to wyjdzie to nie wiadomo czas pokaże
 
A ja mam pytanie odnośnie waszego owłosienia. Też macie z tym problem ? Jeju ja mam na brodzie teraz włosy.. brzuch mam cały owłosiony .. co się ogolę na nogach to zaraz już widać włosy .. najgorsza chyba ta broda :( kiedyś wyczytałam że tak się dzieje jak się spodziewamy chłopca .. tylko nie wiem czy to zabobon czy może faktycznie jakiś testosteron mi się udziela od malca .. masakra nie wiem już co z tym robić . Mam nadzieję że po ciąży to się uspokoi
Też mam włoski na brzuchu, z synkiem w ciąży tez miałam , ale spojoknie one znikną jakiś czas po porodzie:)a teraz będzie dziewczynka
 
Tak na mnie hormony ciążowe działają [emoji23] ostatnio takie paznokcie długie, twarde, nie łamiące się ani nie rozdwajające się miałam w ciąży z synem [emoji7] że nawet na swoich pazurach już hybryd nie robię [emoji23]
Tylko skórki nie usunięte bo na razie nie usiądę do frezarki[emoji23]
PicsArt_04-17-11.48.54.jpg
 

Załączniki

  • PicsArt_04-17-11.48.54.jpg
    PicsArt_04-17-11.48.54.jpg
    80,9 KB · Wyświetleń: 390
W razie leżenia to mamy zapewniona opiekę przez tesciowa [emoji38] na pewno pomoże. Wiesz młody żyje już własnym życiem bo ma 10 lat teraz drugie i chcemy kompana dla niej do zabawy [emoji23][emoji23]. .. ja to wyjdzie to nie wiadomo czas pokaże
Hyhy moja sie zbuntowala jak jej powiedzielismy ze teraz jedno pozniej kolejne.Powiedziala ze to niesprawiedliwe..
 
Ja juz po wizycie. Dzisiaj jeszcze sam mi zrobil prenatalne wiec troche dzidzie widzialam :) w 22tyg 4dniu wazy 534g :) nie wiem czy to duzo czy normalnie. I oczywiscie skierowanko na glukoze echh. W koncu musze kupic ten lek na.wymioty ktory po raz kolejny poleca :) i najwazniejsze- musze zaczac lepiej sie odzywiac bo 10kg na plusie w polowie ciazy to za duzo
Ja przed ciaza nawet raz do roku ubieralam obcasy, jakos tak wygodnie mi w plaskich zawsze
Ja byłam wczoraj i mój mały waży identycznie, jak twoje[emoji16] A ja jestem w 23+0 [emoji16] lekarz powiedział, że bardzo dobra waga[emoji5]
A ja mam pytanie odnośnie waszego owłosienia. Też macie z tym problem ? Jeju ja mam na brodzie teraz włosy.. brzuch mam cały owłosiony .. co się ogolę na nogach to zaraz już widać włosy .. najgorsza chyba ta broda :( kiedyś wyczytałam że tak się dzieje jak się spodziewamy chłopca .. tylko nie wiem czy to zabobon czy może faktycznie jakiś testosteron mi się udziela od malca .. masakra nie wiem już co z tym robić . Mam nadzieję że po ciąży to się uspokoi
Ja na brzuchu takie jasne widzę, ale chyba są bardziej widoczne bo skóra się naciąga[emoji5] Ja jestem blondynką z natury, więc te włoski są ledwo zauważalne [emoji5]
 
reklama
Do góry