reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja tez ze slaska z Chorzowa ;)

Mi tez mowili , ze bede miala rozbijane na l4, ale ostatnio dostalam cala wyplate, l4 mam roznie zalezy czy czekam na jakies wyniki czy cos , ale ogolnie to min. 2 tyg.
Mi l4 wyplaca nadal pracodawca, bo zatrudnia duzo osob wiec tak jest.. W dniu wypłaty w kadrach mieli moje zwolnienie do 15.03 i kolejne od 16.03 do 22 03 i potem od 23.06 do 12.04 wiec zaplacili mi za wszystko razem. Teraz mam l4 do 26.04 wyplate dostaje w ten dzien. Pewnie zaplaca mi do 26go a te pozostałe dni nadpłaca oddzielnie. Slyszlam, ze jak placi zus to wyplaca do ilus dni po kazdym l4
Chociaz tak teraz mysle, ze moze i całość mi wyplaca, bo przeciez jestem u nich zatrudniona na stale, skoro i tak placi pracodawca to zaklada , ze nawet jak nie przyniosę kolejnego l4 to wroce do pracy, wiec moze mi za pelny miesiac placic
 
Ty z ludźmi pracujesz ??? Mało ludzkie zachowanie ..... mogłaś powiedzieć że w kapuście znalazłaś. Masakra. Mój szef jak się dowiedział to mnie wysciskal i wycalowal aż głupio mi było bo myślałam że się wscieknie. Też pracuje w korporacji ale to zależy wszystko czy pracujemy z ludźmi czy wytworami człekokształtnymi.


Moj boże .. co Ty mówisz, korporacja i takie miłe ludzkie zachowanie hihi szok :szok:
Masz widocznie fajny zespół ludzi.

U mnie było yyy trochę zabawnie trochę słabo... Najpierw pytanie : co z twoimi klientami ? Co z twoimi spotkaniami w kalendarzu ? Co z twoimi planami sprzedażowymi ? A na samym końcu hasło patrząc się w monitor komputera " tak w ogóle to gratuluję ".

Ja byłam na L4 wczesnie bo się źle czułam i może to było problemem , zaraz za mc już nową osobę za mnie zatrudnili bo tyle roboty jest . Na szczęście mam już umowę na stale :)
 
Moj boże .. co Ty mówisz, korporacja i takie miłe ludzkie zachowanie hihi szok :szok:
Masz widocznie fajny zespół ludzi.

U mnie było yyy trochę zabawnie trochę słabo... Najpierw pytanie : co z twoimi klientami ? Co z twoimi spotkaniami w kalendarzu ? Co z twoimi planami sprzedażowymi ? A na samym końcu hasło patrząc się w monitor komputera " tak w ogóle to gratuluję ".

Ja byłam na L4 wczesnie bo się źle czułam i może to było problemem , zaraz za mc już nową osobę za mnie zatrudnili bo tyle roboty jest . Na szczęście mam już umowę na stale :)
To u mnie inna bajka. Mój szef powiedział że jeśli się źle czuje to mogę pracować z domu żebym się nie przejmowała A jak pójdę na l4 to zostanę jego tajna asystentka i będę mu pomagać. Sama go szkolilam nie wiedząc że będzie moim przełożonym mega docenia moja prace. Mega mi ich będzie brakować ludzie super ale praca trudna wolałabym nie wracać ale w razie czego mam gdzie ;-)
 
A robiłaś genetyczne? Nie dał Ci zaleceń do aminopunkcjj? U mnie wynik pappa podniósł jeden i drugi powinien oscylowac około 1. Zobacz załącznik 849790
Robiłam NIFTY w środę... czekam na wynik. Do dzisiaj byłam dobrej myśli bo zauważyłam, że wszystkie kobiety wypowiadajace sie na forach, ktore usg mialy w normie a pappe z ryzykiem miały pozytywne wyniki amino lub nieinwazyjnych ale dzisiaj doszukać się nie mogłam nikogo z wynikami chociażby zbliżonymi do moich - bardzo wysoka beta i pappa w dolnej granicy normy i zaczęłam panikować :(
 
No w sumie logiczne, ale płacą Ci już, czy nadal obsuwy? Gin nie chce na 4 tyg wypisywac?

Obsuwy ale to dlatego bo dyrektorka nie dostarczała moich zwolnień do ZUS. Dopiero w piątek wpłynęły. Wiec poprosiłam o przyspieszenie wypłat ;) zobaczymy ile będę czekać.

Wizytę mam co 3 tygodnie wiec musiałbym potem specjalnie latać po zwolnienie
 
To u mnie inna bajka. Mój szef powiedział że jeśli się źle czuje to mogę pracować z domu żebym się nie przejmowała A jak pójdę na l4 to zostanę jego tajna asystentka i będę mu pomagać. Sama go szkolilam nie wiedząc że będzie moim przełożonym mega docenia moja prace. Mega mi ich będzie brakować ludzie super ale praca trudna wolałabym nie wracać ale w razie czego mam gdzie ;-)
u mnie jeszcze inna bajka, bo jestem szefową. Ciągle pod obstrzałem ;) speców od położnictwa u mnie mnóstwo, wystarczyło że dużo częściej przechodziłam przez sekretariat do toalety na siusianie i już mi zdefiniowali w którym mogę być tygodniu :) Oficjalnie jednak wie tylko moja zastępczyni, choć koncepcje na stylizacje w stylu boho luz zwiewna szata na brzuchu to już mi się skończyły ;)
 
Dziewczyny odebrałam wyniki NIFTY. Wszystko jest w porządku!!!! Będziemy mieć dziewczynkę. Dziś jest najszczesliwszy dzień w moim życiu płakałam że szczęścia chyba z godzinę. W kolejnej ciąży pierwsze co zrobię to badania genetyczne zanim pójdę na prenatalne i nigdy już nie zrobią pappy.
 
reklama
Ja tez ze slaska z Chorzowa ;)

Mi tez mowili , ze bede miala rozbijane na l4, ale ostatnio dostalam cala wyplate, l4 mam roznie zalezy czy czekam na jakies wyniki czy cos , ale ogolnie to min. 2 tyg.
Mi l4 wyplaca nadal pracodawca, bo zatrudnia duzo osob wiec tak jest.. W dniu wypłaty w kadrach mieli moje zwolnienie do 15.03 i kolejne od 16.03 do 22 03 i potem od 23.06 do 12.04 wiec zaplacili mi za wszystko razem. Teraz mam l4 do 26.04 wyplate dostaje w ten dzien. Pewnie zaplaca mi do 26go a te pozostałe dni nadpłaca oddzielnie. Slyszlam, ze jak placi zus to wyplaca do ilus dni po kazdym l4

Ja z siemianowic !
No mi płaci ZUS wiec na pewno będą rozbijać teraz powinnam dostać od 18.03-04.04 i od 05.04-24.04
 
Do góry