reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziekuje Kochana :* najwazniejsze ze wszystko dobrze :) piekny widok jak to malenstwo sie tak w brzuszku poruszalo :) az łzy szczescia polecialy :)
Oj teraz ma jeszcze dużo mniejsza :D moja tak skakała że dobrze musiał ją 'przyszpilić' żeby tętno sprawdzić czy dobre [emoji23][emoji23] bo mu tak uciekała. Najpierw główka z prawej strony była, a nagle w ciągu sekundy z lewej [emoji23] ja przez sekundę zgłupiałam [emoji23]
 
reklama
Oj teraz ma jeszcze dużo mniejsza :D moja tak skakała że dobrze musiał ją 'przyszpilić' żeby tętno sprawdzić czy dobre [emoji23][emoji23] bo mu tak uciekała. Najpierw główka z prawej strony była, a nagle w ciągu sekundy z lewej [emoji23] ja przez sekundę zgłupiałam [emoji23]
Hej hej, ja mam dzisiaj kolejna wizyte, wg usg 9t1d, stresuje sie na maksa. Mam nadzieje, ze jiz dzisiaj zobacze ladny zarys dzidzi, bo ostatnio kropka miala 5 mm [emoji14]
 
I tak nakbardziej sie ciesze, ze widziałam juz serduszko i bił jak szalone <3
Mój wprawdzie w 10tc ale baaaardzo późna owulacja. Mial 2.5cm[emoji173]
A teraz juz 2600g i tak kopie, że powoli nie wyrabiam
Kiedy to przeleciało... to jest niesamowite
Screenshot_20180511-095328.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180511-095328.jpg
    Screenshot_20180511-095328.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 589
Cześć laski tak wchodze na to forum i patrze nowe posty bo niedawno pustka wiało. Ale podczytałam Was troszeczke :) u mnie 13tc, wczoraj bylam na prenatalnych i maluszek zdrowo rosnie :) ale nie wiem jeszcze jaka płeć chociaz nawet nie pytalismy bo zapomnielismy no ale to nie jest najwazniejsze ;) wazne ze zdrowe :) 7cm szczescia :)
Jejku jak to leci. Niedawno pisalas o 2 kreskach a tu juz 13tc. Zazdroszcze Ci ale licze ze nie dlugo i ja sie doczekam.
 
reklama
Do góry