reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Przytuliłabym się do takiej michy czereśni :D
Muszę się dziadków zapytać jak tam czereśnia się trzyma. Od paru lat daje coraz marniejsze owoce i coraz mniej, a kiedyś... jak weszłam na drabinę zbierać do wiadra, to najpierw się opchałam, a potem zbierałam Dziadek się zawsze ze mnie śmiał i rezerwowali mi pół drzewa :p

Poza tym dzień dobry w ten piękny dzień :) Kawkowo się witam.

ale zrobiłyście mi smaka na czereśnie :D mi się chce takich słodkich mniam mniam :D :D
 
Hej dziewczyny.. wczoraj chyba przegielam na ogrodzie, bo chodzic nie moge ,tak mnie krzyz boli.. a w sumie nie szarpalam ani nic.. jednak cialo zastyga.. ech..
Snilo mi sie dzis ze rodzilam.. mialam bole itd.. i urodzilam dziewczynke.. zdrowa ,sliczna.. cudo.. ❤ chyba nie moge sie juz doczekac.. :p
Takie sny są super ❤️
Gorzej jak się będzie tłumaczyc na odwrót i urodzisz przystojniaczka :D
ale zrobiłyście mi smaka na czereśnie :D mi się chce takich słodkich mniam mniam :D :D
Też bym pojadla :D:D
 
Na zimę będziecie ubierać w ten Screenshot_2018-05-20-10-16-30-754_com.opera.browser.png kombinezon dziecko i wkładać jeszcze w taki Screenshot_2018-05-20-10-16-40-677_com.opera.browser.png i dopiero do wózka ? Czy za ciepło będzie raczej ? I tylko w ten pierwszy, przykryć kołderka wystarczy ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-05-20-10-16-40-677_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-05-20-10-16-40-677_com.opera.browser.png
    168,4 KB · Wyświetleń: 102
  • Screenshot_2018-05-20-10-16-30-754_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-05-20-10-16-30-754_com.opera.browser.png
    229,6 KB · Wyświetleń: 108
Myślę, że to zależy od zimy. Jak dla mnie zbyt odległy termin[emoji23]
Ja mam po synu biały kombinezon zimowy na 62.
Jesiennego i innego zimowego nie mam. Na to będzie czas jak się mała urodzi i będę widziała jaki rozmiar nosi. Bo ciężko tak przewidzieć jakie będzie dziecko i jak będzie przybierać
 
Dzień dobry.

Luiza, ja też właśnie piję kawkę tyle że jestem w pracy:) we tylko do 13ej na szczęście.
Ubrałam się w spodnie i marynarkę a zrobiło się upalnie, dupa mi się zagotuje w tych spodniach
Przerąbane pracować w niedzielę. Sobie przypomnę moją pracę i też, świątek, piątek czy niedziela.
 
@klaudiaa975 to wszystko zalezy tak naprawdę od zimy, więc chyba bez sensu aż tak wybiegac do przodu :p Ja syna ubierałam właśnie w zalezności od temperatury. U nas zimy raczej cieple ostatnio więc nie ma też co przesadzać. Ja mniej więcej robiłam tak jak na załączonym obrazku .
Jeśli chodzi o dodatki do nosidełka, to wolałabym za tą cenę kupić porządny atestowany bezpieczny fotelik z gwiazdkami ADAC, niż kupować takie zbędne dodatki ;)

Jak-ubrać-dziecko-na-spacer-w-zimie2.png
 

Załączniki

  • Jak-ubrać-dziecko-na-spacer-w-zimie2.png
    Jak-ubrać-dziecko-na-spacer-w-zimie2.png
    152,4 KB · Wyświetleń: 441
reklama
Do góry