reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
 
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
Ja też takie miewam , rano najczęściej albo w nocy jak jakoś szybko się przekręce, ale może to ta blizna po cc [emoji848]
 
Ja pierwszy raz jestem w ciąży, gdzieś przeczytałam że to normalne bo coś tam się rozchodzi ale nie wiem czy faktycznie.
 
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
Mam to samo ale jakoś kojarzy mi się że w poprzednich ciazach też to miałam bo uczucie znajome
 
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
Tez tak mam, szczegolnie przy kichaniu lub zbyt szybkim polozeniu sie na drugi bok.
 
Wrocilam .ponad 20 minut robil mi usg przez brzuch i dopochwowo. Powiedzial,ze robi prenatalne a ja w szoku. Myslalam ze weźmie nie wiadomo ile ale wziąl tyle co zawsze. Mierzyl przyziernosc karkowa i kosc nosowa sprawdzal i wszystkie narzady. Wszystko jest dobrze ale ciaza wyszla starsza o tydzien. Caly czas mial kciuka w buzi .
Cudne zdjatko [emoji7]
 
reklama
Do góry