reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej kobietki :*
Mam pytanie, jak Wasze piersi? U mnie generalnie tak jak przed ciąża, ani się nie powiększyły, ani nie są obolałe, zastanawiam sie czy to jeszcze się może zmienić skoro do tej pory nic się nie zadziało.
 
reklama
Hej kobietki :*
Mam pytanie, jak Wasze piersi? U mnie generalnie tak jak przed ciąża, ani się nie powiększyły, ani nie są obolałe, zastanawiam sie czy to jeszcze się może zmienić skoro do tej pory nic się nie zadziało.

Mnie zaczęły boleć od początku ciąży. Myślałam, że to takie bóle przedmiesiączkowe bo tak zawsze czułam przed. Jednak w maju dowiedziałam się, że to dzidziuś. W 11+6 tygodniu nie bolą mnie już piersi tylko sutki. I niestety trochę się powiększyły. Szukam teraz czegoś fajnego na rozstępy bo niestety pojawiły mi się przez to :(
 
Mnie zaczęły boleć od początku ciąży. Myślałam, że to takie bóle przedmiesiączkowe bo tak zawsze czułam przed. Jednak w maju dowiedziałam się, że to dzidziuś. W 11+6 tygodniu nie bolą mnie już piersi tylko sutki. I niestety trochę się powiększyły. Szukam teraz czegoś fajnego na rozstępy bo niestety pojawiły mi się przez to :(
Ja wręcz odwrotnie liczyłam na to, że piersi mi urosną i wcale nie byłoby mi przykro gdyby po ciąży już nie malały :D no ale niestety, chyba nie pisany jest mi większy biust..
 
Ja wręcz odwrotnie liczyłam na to, że piersi mi urosną i wcale nie byłoby mi przykro gdyby po ciąży już nie malały :D no ale niestety, chyba nie pisany jest mi większy biust..

Żadnej się nie dogodzi :D ja mam teraz. 85C i nie chce większych :D i tak chciałabym je kiedyś zoperować i mieć znowu małe B ^^
 
Mnie przestały piersi biec koło 9 tyg Ale rosną sobie powoli teraz sutki gliwniwme szczypia i brodawki większe jakby i ciemniejsze .

Julianna na szczescie nie haftuje :/ Ale mijają po śniadaniu w miarę także luz

Będzie dobrze nie widzę innej opcji na pewno by mi lekarz powiedział jak coś ...
 
Hej kobietki :*
Mam pytanie, jak Wasze piersi? U mnie generalnie tak jak przed ciąża, ani się nie powiększyły, ani nie są obolałe, zastanawiam sie czy to jeszcze się może zmienić skoro do tej pory nic się nie zadziało.
Mnie już bolą o wiele mniej, ale urosły już znacznie i zaczynają się problemy ze stanikiem. Wkurza mnie to, bo ja ogolnie cycata jestem, a teraz to już s ogole. Ppd konidc znowu bede wyglądać jak Pamela, tak jak w pierwszej ciazy...
 
Coś mi poranne mdłości wróciły...

A moze to tylko ze stresu przed wizyta? ja tak wczoraj mialam :)

Ja wręcz odwrotnie liczyłam na to, że piersi mi urosną i wcale nie byłoby mi przykro gdyby po ciąży już nie malały :D no ale niestety, chyba nie pisany jest mi większy biust..

Po porodzie jak dostaniesz mleka to beda jakby mialy wybuchnac :D mnie dalej bola raz mniej raz bardziej :)
 
Witajcie, ja już też rano obskoczylam laboratorium zrobić morfologie i mocz. Teraz jakieś śniadanko, później może nad wodę pojedziemy bo upał jak nie wiem co.
U mnie piersi bolały na początku, teraz już znacznie mniej, co do wielkości to chętnie przyjelabym z 1,5 rozmiary, ale póki co tylko troszkę nabrzmiale.
Witam nową mamę i widzę że sporo nas się zrobiło z terminem na koniec grudnia.
 
Żadnej się nie dogodzi :D ja mam teraz. 85C i nie chce większych :D i tak chciałabym je kiedyś zoperować i mieć znowu małe B ^^

Ja przez schudniecie w ciazy teraz przeszlam z 85c na 75c lub 80c :) ale w poprzedniej ciazy pod koniec musialam kupowac nawet 90c lub male d :) takze wolalabym zeby tak zostalo.
 
reklama
Do góry