reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Fanka kadry, justina - gratuluję udanych wizyt,pęcherzyki będą tylko rosnąć! :))) a w nich fasolinki :)
Ja dziś bardzo szczęśliwa :)
Tak jak pisałam, nie wytrzymalam do 21wszego, poszłam dziś i TAK, oto jest mały człowiek
Wg OM 7+1 wg USG tydzień wcześniej(6+0-6+1), czyli różnica jak na poprzednim USG.
Pęcherzyk ciążowy 15mm
Pęcherzyk żółtkowy 5,5 mm
CRL 2,36 mm (ale maleństwo :) )
FHR - TAK :) czyli bijące serduszko, sama jej mówię ze widzę i czy to jest to To pochwalila za spostrzegawczość hehe ;)

Kolejne USG za tydzień, już u mojej ginekolog na nfz :)

Dziewczyny, właśnie do mnie dotarło że jestem w ciąży!!!
 
reklama
A tak z innej beczki - do kiedy chcecie czekać aby poinformować rodzinne / pracodawcę?
O rodzinne się nie obawiam (moze za wyjątkiem rodziną narzeczonego bo to typowe tzw "konserwy" i mogą ślub sugerować ... niestety ciężko im to zrozumieć że ja jestem nie wierząca i jak można...
O pracodawcy to tez jakaś masakra bedzie. Pracuje w biurze rachunkowym w sumie w 4 dziewczyny z czego jedna z nich dwa tyg temu pochwaliła sie że spodziewa sie dziecka (termin ma na 4.01). Jak teraz ja oznajmie ... obawiam sie reakcji ...
 
U mnie z objawow to jedynie delikatne pobolewanie brzucha, cycki jak z kamienia i mega bolace i czasem mdłości ale to takie na 10 sek i przechodzi ;)
U mnie to z pewnością zmienny nastrój. Raz sie śmieje a po chwili rycze z byle czego. Np moje pobieranie bety zawsze kończyło sie płaczem .... pielęgniarka sie martwiła ze moze za bardzo mniej bolało a mnie rozwala od środka i łezki mi leczą (tłumacze ze oczy sie pocą).
Bruch trochę jakby bardziej wzdęty, wrażliwe sutki i reaguje na zapachy (tzn wszystko mi śmierdzi). Poza tym mam stan podgorączkowy i mega senność mnie bierze w środku dnia (tzn w pracy).
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Super, że wizyty udane. Cieszę się z Waszych fasolek jak ze swojej [emoji173]️ teraz czekajcie na kolejne wizyty. Niech rosną pestki zdrowo.
 
Gratuluję udanych wizyt :) u mnie ból piersi i zaczyna mnie mdlic na zapachy :) w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów , więc czuje coś że ta ciąża nie będzie dla mnie łaskawa:(
 
reklama
Same dobre wiadomosci:) super dziewczyny, cieszę się, że są pęcherzyki ciązowe i ze wszystko ok:) oby i u mnie za tydzien bylo wszystko dobrze:-)
 
Do góry