reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Dziewczyny co Wam pomaga na mdłości? Mi jedynie pepsi, ratowalam się kilkoma łykami ale ogólnie nie chce poć takiej chemii w ciąży. Już mam wyrzuty sumienia nawet ze popijalam. Pijecie pepsi lub colę w ciąży?
 
reklama
Dziewczyny co Wam pomaga na mdłości? Mi jedynie pepsi, ratowalam się kilkoma łykami ale ogólnie nie chce poć takiej chemii w ciąży. Już mam wyrzuty sumienia nawet ze popijalam. Pijecie pepsi lub colę w ciąży?

Absolutnie:) nie pije w ogóle gazowanego :) słyszałam, ze można i tego się trzymam :-D
 
Dziewczyny co Wam pomaga na mdłości? Mi jedynie pepsi, ratowalam się kilkoma łykami ale ogólnie nie chce poć takiej chemii w ciąży. Już mam wyrzuty sumienia nawet ze popijalam. Pijecie pepsi lub colę w ciąży?
Ja pije i się nie martwie pepsi:p jak ma byc dobrze to i po pepsi bedzie ok. W pierwszej ciazy tez piłam i syn okaz zdrowia, wiec chyba nie zaszkodziła:p
 
A czy szaleją Wam emocje? Ja dziś zaliczyłam kilka wybuchów złości i płaczu, zwalam na hormony.
Choc ogólnie naprawdę staram się nad sobą panować:(
 
Wiola przykro mi :(

Ja Szczecin, 27 lat (jest ktoś młodszy? ;) )

Ja 23 kończę 2 lipca :) Na forum Październikowych z 2016r. też byłam najmłodsza. Miałam 20 l jak byłam w pierwszej ciąży, 21 skończone przy porodzie. Przy drugim porodzie będę mieć już 23.5.

Hej kobietki. Byłam u gina i sytuacja wygląda tak jest pęcherzyk ciążowy echo zarodka widoczne GA 6tc ale zarodka jeszcze nie ma GSD 8,9mm. Krwawienie nie wiadomo skąd. Powiedział ,ze moze byc z implantacji. Ale mam sporą torbiel na lewym jajniku. Powiedział że mam się nią nie przejmować i ten ból co miałam to o niej.Dał mi badania do zrobienia i mam przyjść za 7-10 dni na USG to już powinno być widać serduszko i zarodek. I jak dzisiejsze hcg urosło to wszystko idzie w dobrym kierunku. Wyszłam z gabinetu bo dzisiejszego wyniku nie miałam jeszcze. Patrze teraz i jest hcg ilościowe total 10180,3ml z rana a w poniedziałek miałam 3225,4ml. Także chyba jest ok?????. No nic czekam do następnego tygodnia. A duphaston jak zaczęłam mam skończyć opakowanie 2x1 . To tyle się dowiedziałam jest dzidzia ale jej nie ma ;). Trzymam kciuki za wizyty i resztę kobietek.
Torbielą się faktycznie nie przejmuj, ja mam dwie (ale niezbyt duże: 2.5 i 3.5 cm) na prawym jajniku i też lekarz powiedział, że e niczym nie przeszkadzają :)
 
Dziewczyny co Wam pomaga na mdłości? Mi jedynie pepsi, ratowalam się kilkoma łykami ale ogólnie nie chce poć takiej chemii w ciąży. Już mam wyrzuty sumienia nawet ze popijalam. Pijecie pepsi lub colę w ciąży?

Imbir ja biorę Prenatal Uno z imbirem i mi POMAGA A miałam straszne całodzienne.
 
reklama
Do góry