reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

reklama
Troche juz mamy :D kropla w morzu potrzeb ;)
Screenshot_2018-07-17-15-23-05.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-17-15-23-05.png
    Screenshot_2018-07-17-15-23-05.png
    398,8 KB · Wyświetleń: 552
Jest już fotelik dla naszej małej, z bazą oczywiście. Identyczny mieliśmy dla chłopców tylko z kolorem pomarańczowym
 

Załączniki

  • 20180718_180954.jpg
    20180718_180954.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 119
reklama
Link do: Wózek X-Lander X-Move Carbon Black Głęboko Spacerowy - Ceny i opinie - Ceneo.pl a mi się marzy taki, kolor obojetny bo poluje na używany. Pompowane koła bo mieszkam na wsi i lekki stelarz bo będę sama jeździła z dzieckiem i musi się łatwo składać. Mój ideał <3
Ja mam starszy model x-move. Mieliśmy go sprzedać, ale ostatecznie zostanie z nami na czas używania gondoli.
Rozumiem, że ten carbonowy stelaż jest lżejszy od poprzednika?
 
Do góry