reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

reklama
Nie No nie waży 17 kg [emoji1] sama na zawał mało nie padłam xd x-move stelaż sam wazy 9,7 kg, całość do 15 kg. Chociaż mnie najbardziej stelaż interesuje żebym sobie mogła do bagażnika wrzucać bo na codzień to w domu mieszkam na wsi wiec schody odpadają. A x-pulse stelaż 8,1 kg a całość około 12 (z gondolka coś więcej). A bebetto faktycznie koło 9 (sam stelaż) tylko nie bardzo rozumiem czemu u nich ze spacerówka waga jest wyższa niż z gondolka..
 
Dla mnie sam stelaż 9.7 to bardzo dużo, moja spacerówka waży tyle w całości (stelaż + siedzenie, daszek, kosz itd). Ale ja bardzo zwracałam na to uwagę, bo mieszkam na piętrze bez windy. Do tej pory zdarza mi się wciągać wózek po schodach, jeśli młody (ważący 11 kg) zaśnie.

Mnie w sumie nie dziwi, że gondola jest lżejsza niż siedzisko. Musi mniej wytrzymać. Krócej się używa i nosi lżejsze dziecko :)
 
Ja wgl nie mam pojęcia jaki wózek mam kupić im więcej czytam tym wiem mniej... tez nie dam miliony monet :/ albo taki co mi się nie podoba :/ dobrze ze jeszcze czas xD
 
reklama
Do góry