reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

reklama
Co sądzicie o takim placu zabaw/macie edukacyjnej? Brat chce jakaś kupić bliżej końca na prezent i ta mi się spodobała. Link do: Bright Starts Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami (10754) - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Spełnia dwa podstawowe warunki (dla mnie) warunki maty edukacyjnej ;) Na pałąkach można wieszać własne zabawki, a mata jest płaska :D
Miałam kiedyś matę pożyczoną od koleżanki, miała jakieś szeleszczące zwierzaki przyszyte do maty i inne nierówności, było to trochę niewygodne.
 
Mata super, chociaż cena wygórowana. U nas mata z zabawkami przydała się gdzieś od 3-4miesiaca, bo wcześniej syn nie chciał na niej leżeć.
A to u mnie inaczej, po 6-7 była już zbędna, bo młody zrobił się ruchliwy i pałąki tylko mu przeszkadzały. Z kolei używać zaczęliśmy już po około dwóch miesiącach i to było pierwsze po leżaczku miejsce, gdzie mogłam go odłożyć chociaż na kwadrans. A wierz mi, kwadrans w tamtym okresie to był dla mnie ogromny luksus [emoji23]
Wieszałam mu karty kontrastowe, bo kolory go jeszcze nie interesowały, może dlatego wytrzymywał :)

IMG_1787.JPG
 

Załączniki

  • IMG_1787.JPG
    IMG_1787.JPG
    547,4 KB · Wyświetleń: 532
reklama
Ja myślę, że akurat te barierki dość szybko zostaną sforsowane ;) Chyba, że mata jest sztywniejsza, niż wygląda.
 
Ostatnia edycja:
Do góry