reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dopiero przed chwilą cieszylysmy się z pierwszego USG, a tu już trzecie niektóre mają za sobą ;) ja 1 sierpnia jestem umówiona. Trochę wcześnie mi się wydaje bo to będzie 28t2d ale cieszę się że już niedługo zobaczę córeczkę :)

Dziewczyny zaciskać nogi, nie przemęczać się, musimy wytrzymać do września co najmniej...
Też mam 1 sierpnia, ale u mnie to już będzie 31+3:)
 
A tak w ogóle to dzień dobry Mamuśki. Powodzenia na wizytach i zdrówka dla Mam z problemami zdrowotnymi.

Mam takie małe pytanko. Zamierzam kupić łóżeczko z funkcją tapczanika. I się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie? Korzystały Wasze dzieci z tego? Czy jak już będzie mógł korzystać z tapczanika to nie będzie mu tam za ciasno? Takie mnie naszły dzisiaj refleksje A już byłam zdecydowana...
 
Ja teraz kolejna wizytę mam 31.07. Nie wiem czy mi zrobi te trzecie USG bo będę dopiero w 28tc. Zobaczymy :rolleyes:

Jeśli chodzi o wózek to chce zobaczyć na żywo Jedo Lark :biggrin2: mi odpowiada w nim gondola bo jest duża. W sam raz na porę zimowo-wiosenna :happy: ewentualnie myślałam o jedo nevo ale to tez muszę zobaczyć :tak: sąsiedzi maja jedo koda, miałam przyjemność prowadzić ich wózek na spacerku z mała i był super. Dobra amortyzacja, koła pompowane (na nasza drogę nie ma innej opcji bo inaczej dzieciaka wytelepie). Ma spoko spacerówkę, prosty montaż gondoli i spacerówki :rofl2::rofl2::rofl2:
 
A tak w ogóle to dzień dobry Mamuśki. Powodzenia na wizytach i zdrówka dla Mam z problemami zdrowotnymi.

Mam takie małe pytanko. Zamierzam kupić łóżeczko z funkcją tapczanika. I się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie? Korzystały Wasze dzieci z tego? Czy jak już będzie mógł korzystać z tapczanika to nie będzie mu tam za ciasno? Takie mnie naszły dzisiaj refleksje A już byłam zdecydowana...
Ja tez takie kupiłam, myśle ze to dobra inwestycja. Któreś mamusie pisały ze spokojnie 2-3latek w tym może jeszcze spać :happy2:
 
A tak w ogóle to dzień dobry Mamuśki. Powodzenia na wizytach i zdrówka dla Mam z problemami zdrowotnymi.

Mam takie małe pytanko. Zamierzam kupić łóżeczko z funkcją tapczanika. I się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie? Korzystały Wasze dzieci z tego? Czy jak już będzie mógł korzystać z tapczanika to nie będzie mu tam za ciasno? Takie mnie naszły dzisiaj refleksje A już byłam zdecydowana...

Na takim tapczaniku 140x70 spał do niedawna mój 4,5 latek ;) 110 cm wzrostu
 
Ja teraz kolejna wizytę mam 31.07. Nie wiem czy mi zrobi te trzecie USG bo będę dopiero w 28tc. Zobaczymy :rolleyes:

Jeśli chodzi o wózek to chce zobaczyć na żywo Jedo Lark :biggrin2: mi odpowiada w nim gondola bo jest duża. W sam raz na porę zimowo-wiosenna :happy: ewentualnie myślałam o jedo nevo ale to tez muszę zobaczyć :tak: sąsiedzi maja jedo koda, miałam przyjemność prowadzić ich wózek na spacerku z mała i był super. Dobra amortyzacja, koła pompowane (na nasza drogę nie ma innej opcji bo inaczej dzieciaka wytelepie). Ma spoko spacerówkę, prosty montaż gondoli i spacerówki :rofl2::rofl2::rofl2:
Ja właśnie mysle o jedo koda :)
 
A tak w ogóle to dzień dobry Mamuśki. Powodzenia na wizytach i zdrówka dla Mam z problemami zdrowotnymi.

Mam takie małe pytanko. Zamierzam kupić łóżeczko z funkcją tapczanika. I się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie? Korzystały Wasze dzieci z tego? Czy jak już będzie mógł korzystać z tapczanika to nie będzie mu tam za ciasno? Takie mnie naszły dzisiaj refleksje A już byłam zdecydowana...
Lozeczko 120/60 ze szczebelkami, bez opcji tapczanika dostaliśmy w spadku po dziecku ktore do 4 urodzin w nim spalo. To jest wysoki szczuply chlopiec. Naszemu jak mial 8msc juz bylo w tym lozeczku za ciasno. Ale dodatkowe 10 cm szerokości niewiele by dalo, jemu przeszkadzaja szczebelki o ktore sie obija. Mysle ze duzo zalezy po prostu od dziecka i jak spi to czy sie mocno wierci ;)
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie mi, co na okno do sypialni jeśli nie chce karnisza? Myślę o zazdrostkach, ale potrzebuję też coś, co zaciemni pomieszczenie na noc. Mąż sugeruje rolety, ale jakoś nie jestem przekonana... Nie ma jakiś zasłon montowanych do ramy na takiej zasadzie jak zazdrostki, albo coś...?
 
Do góry