reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

mam to samo... :( najgorsze jest to że i siedzieć nie mogę... plac zabaw to dla mnie koszmar... po godzinie idę jak połamana, szkoda mi tylko synka... :(

Ja dobrze sie czuje (27 tc i 4 dni).... 11,1 kg ..wiec waga stanela w miescu
.... na plac codziennie chodze jak tylko nie pada.... ja z tych co jakbym za duzo lezala czy siedziala to bym gorzej sie czula..... a tak na placu za 2 dzieci jak polatam..to taka zdrowsza jestem...
 
reklama
Lozeczko 120/60 ze szczebelkami, bez opcji tapczanika dostaliśmy w spadku po dziecku ktore do 4 urodzin w nim spalo. To jest wysoki szczuply chlopiec. Naszemu jak mial 8msc juz bylo w tym lozeczku za ciasno. Ale dodatkowe 10 cm szerokości niewiele by dalo, jemu przeszkadzaja szczebelki o ktore sie obija. Mysle ze duzo zalezy po prostu od dziecka i jak spi to czy sie mocno wierci ;)
Jak się wrodzi w tatusia to się będzie wiercić oj będzie... [emoji23] ale jest nadzieja że będzie grzeczny jak mamusia [emoji6]
 
Ja już po 3 genetycznym.
29+6t.c waga 1480g.Synek głową do góry siedzi ale wszystko ok. Pomiary prawidłowe, łożysko przylega, przepływy super(biorę acard), szyjka ok.
Wyszły mi leukocyty w moczu zrobiłam posiew i czekam czy będzie potrzebny antybiotyk. Narazie mam brać urosept.
Moze to lekkie przeziębienie.

Cieszę się że wszystko ok.Ostatnio mam intensywny czas,stres i bardzo dużo chodzę i bałam się o szyjke itp Kolejna wizyta dopiero 16.08 więc za dłuuugi czas.
Super, że wszystko dobrze. [emoji6][emoji6]
 
Dziewczyny podpowiedzcie mi, co na okno do sypialni jeśli nie chce karnisza? Myślę o zazdrostkach, ale potrzebuję też coś, co zaciemni pomieszczenie na noc. Mąż sugeruje rolety, ale jakoś nie jestem przekonana... Nie ma jakiś zasłon montowanych do ramy na takiej zasadzie jak zazdrostki, albo coś...?
Są rolety dzień noc, myślę że w takim sytuacji najlepiej by się sprawdziły z tych tańszych. z drozszej opcji rolety plisowane. One są super bo przesuwasz tak jak masz ochote, mogą zasłaniać od góry od dołu, po środku, na całe okno itd.
 
Właśnie bym chciała żeby na trochę dłużej starczyło A jak bobo większy to zawsze fajniej wygląda taki tapczanik niż wyciągnięte szczebelki.

My bedziemy przerabiac lozeczko szczebelkowe na takie bez jednego dluzszego boku.... tylko u nas to za dostawke ma robic :) a potem out...
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis z tego mniejszego materaca
140 x70 usunelam gryke.... 4 tasmy wystarczylo przeciąć... i teraz ten materac co nowy kupismy 1.5 roku temu..co na wies wywozimy..to bedzie piankowo~ kokosowy... bardzo latwo u nas byla ta gryka do usuniecia...robakow nie widzialam.. ale nie bede ryzykowac ze cos w przyszlosci sie zadzieje
 
Są rolety dzień noc, myślę że w takim sytuacji najlepiej by się sprawdziły z tych tańszych. z drozszej opcji rolety plisowane. One są super bo przesuwasz tak jak masz ochote, mogą zasłaniać od góry od dołu, po środku, na całe okno itd.
Mam dzień noc w łazience i kurde nie wiem czy źle trafiłam, ale ten 'dzień' to taki zmierzch w listopadzie [emoji14]
 
Dziewczyny podpowiedzcie mi, co na okno do sypialni jeśli nie chce karnisza? Myślę o zazdrostkach, ale potrzebuję też coś, co zaciemni pomieszczenie na noc. Mąż sugeruje rolety, ale jakoś nie jestem przekonana... Nie ma jakiś zasłon montowanych do ramy na takiej zasadzie jak zazdrostki, albo coś...?
A może żaluzje plisowane. Są różne wzory i kolory i ustawiasz sobie na takiej wysokości jakiej chcesz. Mamy taką w łazience i jesteśmy zadowoleni.
Screenshot_2018-07-18-10-14-36.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-18-10-14-36.jpeg
    Screenshot_2018-07-18-10-14-36.jpeg
    50,3 KB · Wyświetleń: 293
A jaki jest powod ze nie chcesz rolet? Bo wiesz ze sa rozne rodzaje, takie montowane do ramy na stale, takie co sie tylko zahacza o rame od gory i możesz zdjac i uprac w wannie, rolety dzien/noc? Sa tez takie co mozesz na kazdej wysokosci okna zawiesic i moga robic za zazdroski (nie wiem jak sie takie nazywaja i jak tego szukac). Ja mam tylko rolety, bez firanek, zaslonek itp, ale mnie na 9pietro malo kto zajrzy [emoji14] widzialam ze w nowoczesnych mieszkaniach zakladaja czasem wertikale, ale to juz kwestia gustu.
Bo mi się marzy taka trochę prowansja/ shabby chic przy dekoracjach i te rolety nijak mi nie pasują. Ale znalazłam właśnie fajne komplety na allegro zazdrostka plus roleta na taśmach podwiazywana, mocowana do ramy okiennej na takim mini karniszu jak zazdrostki i chyba to będzie to :D
 
reklama
Do góry