reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cicho się tu zrobiło, emocje chyba opadły. Za dużo negatywów. A lipiec taki piękny miesiąc na starania :).
Emocje opadły, a we mnie wstąpiła nadzieja że mooooże sie uda z tym clo zajść w tym cyklu [emoji6][emoji4]

I wogole brałam prysznic i taka mnie myśl naszła, że jeżeli te negatywny się potwierdza (oczywiście oby nie) to przejdę z Wami na majówki bo nawet gdyby mi się udało w tym cyklu to będę końcówka kwietnia [emoji6] A to już prawie jak maj [emoji16] i będziemy dalej miały taką fajną ekipę. Oczywiście jak wyjdą pozytywy to nawet jak będę majówka to zostanę na kwietniu [emoji23]
 
reklama
Piękniejszy byłby na pozytywne wyniki :)
Przy piątku wieczór to chyba wszystkie z mężami urzędują. Ja właśnie czekam na mojego i lecimy poćwiczyć trochę. Kondycja musi być w tym wieku....
W tym wieku? To można wiedzieć jaki to wiek [emoji6][emoji4]

My będziemy mieć czill jak już młody zaśnie [emoji16]
 
Emocje opadły, a we mnie wstąpiła nadzieja że mooooże sie uda z tym clo zajść w tym cyklu [emoji6][emoji4]

I wogole brałam prysznic i taka mnie myśl naszła, że jeżeli te negatywny się potwierdza (oczywiście oby nie) to przejdę z Wami na majówki bo nawet gdyby mi się udało w tym cyklu to będę końcówka kwietnia [emoji6] A to już prawie jak maj [emoji16] i będziemy dalej miały taką fajną ekipę. Oczywiście jak wyjdą pozytywy to nawet jak będę majówka to zostanę na kwietniu [emoji23]

Czyli tak czy siak zostajemy wszystkie razem ? :D
 
Dziewczyny, tak mnie konsultant z banku przez telefon wk#&$*ł, że aż okres momentalnie dostałam z tych emocji... [emoji22]

Ehhh współczuję :(
No potrafią niektórzy tak wkurzyć ,ja też w sumie się wkurzyłam, bo pobrali mi kase w banku niby na spłatę karty kredytowej , a na karcie nic się nie zwiększyło, więc nie wiem co oni dla siebie tyle pieniędzy wzięli :/ wrrr :realmad:

A propo brnięcia dalej razem to super, będziemy razem się trzymać nawet jeśli będziemy kwietniowo-majowe :rofl2:
 
Emocje opadły, a we mnie wstąpiła nadzieja że mooooże sie uda z tym clo zajść w tym cyklu [emoji6][emoji4]

I wogole brałam prysznic i taka mnie myśl naszła, że jeżeli te negatywny się potwierdza (oczywiście oby nie) to przejdę z Wami na majówki bo nawet gdyby mi się udało w tym cyklu to będę końcówka kwietnia [emoji6] A to już prawie jak maj [emoji16] i będziemy dalej miały taką fajną ekipę. Oczywiście jak wyjdą pozytywy to nawet jak będę majówka to zostanę na kwietniu [emoji23]
Natalia zarażasz pozytywnym nastrojem :tak:
Też się cieszę z twojego clo jakby dla mnie było!
Chcę żeby była taka ekipa jak jest i też nieważne czy to kwietniówki czy majówki, a nawet i czerwcówki mogą być :).

Porcelana nowy cykl, nowa szansa, po drodze przyjemne przytulanki :cool2:. Ja w dni płodne to mam większą ochotę :D. A później to może dla mnie nie istnieć seks. W ogóle chyba pobiliśmy nasz rekord częstotliwości w tym cyklu, bo my raczej tak nigdy prawie codziennie się nie przytulaliśmy, bo mamy o wiele mniejsze potrzeby :rofl2:
 
Nie mogę tylko ogarnąć która testuje kiedy, ciągle mi się mylicie. Jutro żadna tak?

Porcelana ja od poniedziałku muszę się mega zdenerwować (może jakiś bank odwiedzę w tym celu, bo potrafią wkurzać ludzi), żeby dostać okres szybciej i żeby się zaczął nowy cykl :tak:
 
reklama
Ehhh współczuję :(
No potrafią niektórzy tak wkurzyć ,ja też w sumie się wkurzyłam, bo pobrali mi kase w banku niby na spłatę karty kredytowej , a na karcie nic się nie zwiększyło, więc nie wiem co oni dla siebie tyle pieniędzy wzięli :/ wrrr :realmad:

A propo brnięcia dalej razem to super, będziemy razem się trzymać nawet jeśli będziemy kwietniowo-majowe :rofl2:
A ja nawet nie będę się wdawać w szczegóły, bo to jakaś paranoja... Zadzwoniłam do drugiego banku i bez problemu da się to załatwić więc się trochę uspokoiłam.
Pojechałam do Tesco po wino, a co! Wasze zdrowie, kochane dziewczyny [emoji485]! Za owocne starania, za pozytywne testy i za fasolki!
 
Do góry