reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja też będę kupować Anex Sport, ostatnio byliśmy w hurtowni dziecięcej I z 30 różnych modeli ten według nas najładniejszy i miękki, super ma amortyzację. Odkupie od znajomej lub poszukam na Ola lub grupach. Kupię 2 w 1 i do tego upatrzylismy fotelik Cybex Aton 5 z bazą lub Maxi Cosi.
 
reklama
Ehh coraz bardziej wydaje mi się, że będę sama wychowywała córkę. Mam dość mojego faceta. I tego, że w jego oczach jestem tą najgorszą.. wiele przykrych słów padło z jego ust.. a ja już nie mam siły... :(
Obudzi sie z ręką w nocniku zobaczysz. Narazie cwaniakuje bo jak kazdy facet mysli ze nie odejdziesz tym bardziej w ciąży
Dziewczyny kupujecie wózki nowe czy używane? Chcę kupić wózek który nowy kosztuje ok. 3 tysięcy, używany w dobrym stanie można kupić za około 1200-1300 jest to 3w1 więc wiadomo że nie posłuży nam zbyt długo, pewnie najdalej na lato będę musiała zmienić na lekką spacerówke i wydaje mi się że nie opłaca mi się na tak krótki okres kupować nowego, rodzina z kolei uważa, że lepiej kupić nowy i tańszy (w okolicach 1500zl) niż używany z tej akurat firmy z której chce. Średnio widzi mi się kupować wózek który mi się nie podoba. Co sądzicie?
Ja mam używany w idealnym stanie, taki jak chciałam
Fotelika uzywa sie juz jak dziecko wychodzi ze szpitala to pani od noworodkow ubiera dziecko do wyjscia, wklada do fotelika i dopiero mozna z dzieckiem isc :) chyba na kazdym foteliku jest napisane 0-9 kg badz 0-12 miesiecy i montuje sie go tylem do kierunku jazdy w samochodzie.
Pierwszy raz slysze ze to ktos ubiera dzidzie do wyjscia ze szpitala[emoji33][emoji33][emoji33] seeeeriooo


A u mnie spokój. Mężu sie zrehabilitowal. Zabrał mnie na obiad, lody i basen. Zrozumiał ze ma trzymać jezyk za zębami a nie gadac tylko po to zeby mnie zdenerwowac.


@Sabi uwazaj bo Ci dziecko zabiorą bo juz Je ugotowałas[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja tez poluje na adamex luciano :) ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :)
@MamaXTrzy a dzis gotowalam dziecko drugi raz :rofl:
To Ty juz pod patologie podchodzisz [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] normalnie kajdany i do pierdla [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] te glupie zazdrosne babska sa okropne!!!! Zazdroszcza Ci tylka[emoji8][emoji7]
Ja tez siedze na basenie i kogo znajonego bysmy nie spotkali to sie dziwia ze ja plywam w ciąży[emoji23][emoji23] ale tak pozytywnie chociaż
 
Ja nie wiem jak Wy w tym słońcu wytrzymujecie;) Ja dziś max 5 minut na balkonie. Ale to i przed ciążą nie przepadałam za takim gorącem. Czekam na 20 stopni :D
 
To Ty juz pod patologie podchodzisz [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] normalnie kajdany i do pierdla [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] te glupie zazdrosne babska sa okropne!!!! Zazdroszcza Ci tylka[emoji8][emoji7]
Ja tez siedze na basenie i kogo znajonego bysmy nie spotkali to sie dziwia ze ja plywam w ciąży[emoji23][emoji23] ale tak pozytywnie chociaż
No tak, pływać tez nie mozna :D lezec na kanapie tylko mozna :p
Ja korzystam, bo czuje sie lepiej jak przed ciąża, zero slabosci czy innych dolegliwosci. Nie wiem ile ten stan potrwa :D
Dzis cora na basenie wypaplala kolezance, ze bedzie miala siostre..po minucie mamuska od tej dziewczynki pisze do mnie, ze gratuluje i ktory tydzien, ja ze 5 mies, to nie wierzyla :D widzialysmy sie ostatnio i nic nie zauwazyla :D
Na basenie faceci sie gapia...ja chce brzusio! :errr:
 
No tak, pływać tez nie mozna :D lezec na kanapie tylko mozna [emoji14]
Ja korzystam, bo czuje sie lepiej jak przed ciąża, zero slabosci czy innych dolegliwosci. Nie wiem ile ten stan potrwa :D
Dzis cora na basenie wypaplala kolezance, ze bedzie miala siostre..po minucie mamuska od tej dziewczynki pisze do mnie, ze gratuluje i ktory tydzien, ja ze 5 mies, to nie wierzyla :D widzialysmy sie ostatnio i nic nie zauwazyla :D
Na basenie faceci sie gapia...ja chce brzusio! :errr:
Ja do momentu omdlen mogłam siedzieć na ogrodzie ile fabryka dała :D mały urodzi się mulatem jak nic :D
Ale teraz troszkę ciężej, więc wolę unikać slonka :)

Za to zjadłam już polskie kfc, był też kebab na talerzu, dzisiaj będzie jeszcze jakieś dobre piwko wieczorem oczywiście 0% :)
No i pizza Giuseppe <3

A jutro shopping od rana bo oczywiście niedziela nie handlowa jest więc się w nos pocałuje a nie załatwię cokolwiek :/

Aaa i dzisiaj zaczęliśmy 22tc <3
 
reklama
Do góry