reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Póki co kazali mi się nie martwić. Ale z jednej strony, tyle stresu w moim życiu teraz i jak mam się nie stresować? Wysyłają mnie do specjalisty. A u normalnego lekarza mam się meldować co tydzień.
 
reklama
Dziewczyny nie odniosę się do wszystkich wpisów bo taka produkcja, a moja głowa pusta...dziś znowu awaryjna wizyta u lekarza bo plamienie brązowe dość mocne, wczoraj mnie brzucho bolał. Jednak z dzidziołkiem wszystko ok, termin nadal na 27.02. wielkość dzidziusia zgodnie z owu 8t6d - powoli już widać człowieczka. Jednak szyjkę mam dość krótką bo 3 cm, także leżenie i mega oszczędzanie się...
Odpoczywaj kochana ile sie da
 
Dziewczyny nie odniosę się do wszystkich wpisów bo taka produkcja, a moja głowa pusta...dziś znowu awaryjna wizyta u lekarza bo plamienie brązowe dość mocne, wczoraj mnie brzucho bolał. Jednak z dzidziołkiem wszystko ok, termin nadal na 27.02. wielkość dzidziusia zgodnie z owu 8t6d - powoli już widać człowieczka. Jednak szyjkę mam dość krótką bo 3 cm, także leżenie i mega oszczędzanie się...
Odpoczywaj, będzie dobrze!
 
Dziewczyny nie odniosę się do wszystkich wpisów bo taka produkcja, a moja głowa pusta...dziś znowu awaryjna wizyta u lekarza bo plamienie brązowe dość mocne, wczoraj mnie brzucho bolał. Jednak z dzidziołkiem wszystko ok, termin nadal na 27.02. wielkość dzidziusia zgodnie z owu 8t6d - powoli już widać człowieczka. Jednak szyjkę mam dość krótką bo 3 cm, także leżenie i mega oszczędzanie się...
U mnie w poprzedniej ciąży ciagle byly plamienia na przemian z krwawieniami do 23 tyg. Teraz pojawiło się jednorazowe plamienie w ubieglym tyg i od tego czasu jestem dodatkowo ma luteinie. Wszystko sie uspokoilo , podobno jakies naczynie pekło. Mam sie nie przemęczac i nie nosić córci

U Ciebue tez na pewno wzzystko bedxie ok. Tylko musisz sie oszczedzac.
 
Ja tez po wizycie. Serduszko bije, ale... jest arytmia. Bije za szybko, potem zwalnia. Dodatkowo nie bije równomiernie. Jak już się normuje rytm to co któreś bicie jest głucha przerwa...
Trzymam kciuki aby było dobrze,teraz są takie metody, że napewno będzie dobrze !!!
U mnie w poprzedniej ciąży ciagle byly plamienia na przemian z krwawieniami do 23 tyg. Teraz pojawiło się jednorazowe plamienie w ubieglym tyg i od tego czasu jestem dodatkowo ma luteinie. Wszystko sie uspokoilo , podobno jakies naczynie pekło. Mam sie nie przemęczac i nie nosić córci

U Ciebue tez na pewno wzzystko bedxie ok. Tylko musisz sie oszczedzac.
Staram się myśleć pozytywnie bo wiem, że plamienie to nie wyrok. Jestem odstawiona i duphastonem i luteiną (teraz lekarz zmienił na dopochwową) więc już więcej zię nie da. Jednak po kilku stratach serce w takich sytuacjach zatrzymuje się na chwilę....leżenie i odpoczywanie teraz na maxa.
Dziś test znów w bieli. [emoji24][emoji24] ale ani widu ani słychu @. Albo jutro albo w czw pojade na betę jak nie przyjdzie @.
Może owulacja była później?

Dziękuję za wszystkie dobre słowa [emoji8]
 
Może owulacja była później?

Nawet po późniejszej owu niż pokazuje owufriend (a moim zdaniem od pierwotnej wersji Apki a skoków temp. różnica to 2 dni) więc @ powinna być, bo mam już 3 dni opóźnienia.
Gdyby faktycznie była owu te 2 dni pózniej niż pokazuje apka, nie wiem czy plemniki byłyby w stanie przeżyć 5 dni - z tego co pamiętam, jakoś specjalnie długo nie leżałam po serduszkowaniu.
 
reklama
Do góry