reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@aga6 mój pamiętał mnie nawet po 4 latach od porodu, zadzwoniłam do niego jak nie wiedziałam co robić w trakcie poronienia - bardzo ładnie się mną zaopiekował, przyjął poza kolejką, wytłumaczył wszystko. Także juz odkładam kasę na wizyty i usg u niego - bo warto
 
reklama
Mieszkam w PL niestety na nfz tu się tyle czeka robią pierwsze usg dopiero w 13, 14 tc..



Chyba zrobię betę w przyszłym tygodniu dla swojego własnego spokoju. Niby myślę pozytywnie ale jak widzę, że co chwile któraś z nas odchodzi z forum to nabieram obaw..
Moze warto póki co zrezygnowac z przebywania na forum ,zebys sie nie martwila. Ja bety nie robie ,bo to dla mnie gorszy stres
 
Gratulacje!



Bardzo współczuję. Na pewno następnym razem się uda.

Ja też tak Was czytam i zaczynam się martwić znowu, zwłaszcza tym, że nic jeszcze nie było widać... Wczoraj co prawda przetrzepałam internet i wszędzie piszą że w 5 tygodniu może tak być. Szczególnie że nie wiem kiedy dokładnie była owu +/- 2dni...
Strasznie mi bulgocze w brzuchu.. :szok:
A kiedy mialas owu?
 
Ja dopiero wstalam i to na mus... syn mowi do mnie mamo,a ja na tego brata to bede czekac łochocho ... nic stad ni z pietruszki wyskoczyl, mowi chyba ze 30 lat bede mial jak sie urodzi [emoji23][emoji23][emoji23] hehe ja mowie no nie wiadomo moze jak bedziesz mial 8 roznie to bywa. A on mowi, bo ja bym chciał w piłkę go uczyc grac [emoji23] a ja mowie a jak siostra by byla kiedys,a on woli brata , ale trudno najwyżej jak bedzie siostra to bedzie jej bronil
 
Byłam przed chwila w sklepie i prawie zemdlalam tak mi się słabo zrobiło gorąco i duszno ze musiałam przysiąść, na szczęście kasjerka przyszła i dała mi wodę i zrobiło mi się lepiej .. zdarzały wam się omdlenia na początku ciąży?
 
reklama
Byłam przed chwila w sklepie i prawie zemdlalam tak mi się słabo zrobiło gorąco i duszno ze musiałam przysiąść, na szczęście kasjerka przyszła i dała mi wodę i zrobiło mi się lepiej .. zdarzały wam się omdlenia na początku ciąży?
Nie raz musiałam ze sklepu wyjść bo czułam, że odjadę. To normalne bo w organizmie zachodzi taka rewolucja [emoji3] teraz za to mam częste zawroty głowy chwilowe (plus moja buzia wygląda strasznie...).
 
Do góry