reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Dziewczyny jak niektóre z Was wrzucają tu zdjęcia brzuszków to w szoku jestem że takie macie. Ja to już zaczynam się martwić czy aby napewno w ciąży jestem ... bo ja tak może tyci mam wszyscy mówią że nic nie widać

Nie martw się, bo na to się składa wiele rzeczy, zależy czy pierwsza ciąża czy kolejna już, ale też od naszej budowy, tzn. ilości tk.tłuszczowej oraz mocnych mięśni brzucha. Jak któraś kobieta ma mocne mięśnie brzucha i do tego mało tłuszczyku, to wiadomo, że one trzymają ten brzuszek w ryzach i będzie widoczny późnej. Jedno jest pewne, pod koniec ciąży wszystkie brzuszki bedą ogromne [emoji6]
 
Nie martw się, bo na to się składa wiele rzeczy, zależy czy pierwsza ciąża czy kolejna już, ale też od naszej budowy, tzn. ilości tk.tłuszczowej oraz mocnych mięśni brzucha. Jak któraś kobieta ma mocne mięśnie brzucha i do tego mało tłuszczyku, to wiadomo, że one trzymają ten brzuszek w ryzach i będzie widoczny późnej. Jedno jest pewne, pod koniec ciąży wszystkie brzuszki bedą ogromne [emoji6]


Już nie mogę się doczekać:) u mnie pierwsza ciąża i wiecie do szczupłych nie należę trochę ciałka mam:) ale nie przesadnie
 
Wkoncu i u mnie popadalo jeeee [emoji16][emoji16] 22º na dworzu...jak super jest czym odetchnąć...
A co do imienia to przoduje u nas Adaś [emoji4] A następne w kolejce to Jaś lub Antoś [emoji4] tylko M na Antosia krzywo patrzy [emoji852]
 
reklama
Co do moczu , bardzo wazne jest jak pobieracie próbkę .. koniecznie pierwszy i ze środkowego strumienia. Często Własnie te bakterie są związane ze tym ,że źle to wszystko zostało przeprowadzone [emoji6] natomiast jeśli powtarza się sytuacja to trzeba przypilnować lekarza, ja w pierwszej ciąży miałam złe wyniki od drugiego trymestru i tak sie to ciągnęło , aż w końcu w trzecim trymestrze wylądowałam na patologii i musiałam leżec i brać antybiotyk dozylnio .

Mama ginekolog pisze o tym jak dokładnie to robić. Oprócz tego co piszesz trzeba przed się podmyć.

Link do: Mocz do badania - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
Do góry