reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja mam zapłacone później że względu na echo serca [emoji6] i na pewno nie był a to kwestia wolnych terminów bo dostalam przedział czasowy (tydzien) i dokładnie w tym przedziale miałam się zapisać. Chciałam 2 dni przed wyznaczonym terminem bo akurat mi tak pasowało to Pani w rejestracji powiedziała, że nie może skoro p.doktor wyznaczyła inny przedział. Samo Usg wykonuje inny lekarz

Tak, pamiętam, że masz jakoś pózniej zlecone z konkretnego powodu. Ale ten przedział czasowy nie bez powodu jest taki konkretny podany. Gdyby okazało się, że jest jakaś wada rozwojowa, to jest szybka akcja i operacja, o ile jest możliwa oczywiście. Takie maleństwo rośnie w oczach i każda zwłoka może spowodować, że na operację jeszcze w łonie matki, może być po prostu za późno.
 
reklama
Ja jeszcze nie wykorzystałam przywileju ciężarnej ani mnie nie poproszono wyglądam bez zmian troszkę brzuszek się zaokrąglił wiec myślą ze pare kg na plusie ;)

Dzisiaj dokonałam kolejnych zakupów podgrzewacz i kosz na brudne pieluszki wszystko z olx ;)

Jak ja bym chciała już jesien albo zimę i żeby zaraz miec dzidziola obok siebie ;)

Ja najlepiej to już styczeń bym chciała aby dzidziusa mieć przy sobie
 
Haha dokładnie! Dzisiaj stoję w kolejce za gościem miałam tylko bułki a on całą taśmę wyłożoną ale on mnie nie zauważył jak podeszłam. Kasjerka zaczęła kasować a ten chłopak mówi żeby przepuścić tą Panią bo w ciąży a kasjerka mówi że już za późno, tak się mu glupio zrobiło bo chciał a nie mógł.. [emoji57]
To bardzo miłe ;)
Ja to zależy co ubiorę. Jak sukienkę to od razu widać. Jak spodenki i jakąś luźną koszulkę to po prostu wyglądam jakbym miała parę dodatkowych kg.
Z różnych opinii wiem, że w kolejce najszybciej przepuszczają mężczyźni ewentualnie młodzież. Panie np w srednim wieku udają że nie widzą
 
Też bym już chciała zimę :) raz, że dziecko byłoby juz na świecie, a dwa- lubię śnieg :)
 
A ja lubię okres wrzesień do polowy października. Jest jeszcze ciepło ale już nie gorąco. Całe mnóstwo warzyw do wyboru. No i te kolory :) poza tym uwielbiam zbierać grzyby chociaż w tym roku nawet jeśli coś urośnie po tej suszy to sobie daruje wyprawy do lasu bo jest mnóstwo kleszczy.
A styczeń tez juz bym chciała :) być juz po wszystkim, mieć maluszka obok siebie, przytulac i patrzeć jak śpi :)
 
reklama
Do góry