reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hej , ja po połówkowych , więc tak z jednym chlopcem wszytsko jak najbardziej oki , wszytskie pomiary jak najlepsze
emoji4.png
emoji7.png
a drugi mój robaczek wyszło u niego leciutko poszerzone miedniczki nerkowe ale to mówił lekarz że to nic takiego i jeszcze wyszło poszeszony fałd karkowy , norma jest 6mm a u nas 6.5 to i tak tragedia nie jest po za tym wszytsko cacy na swoim miejscu i wszytsko oki no ale teraz będę znowu przeżywać do dnia porodu ale cóż mam nadzieję że wszytsko będzie dobrze
emoji849.png
emoji5.png

Hej u mojego tez wyszlo ostatnio ze ma powiekszona jedna nerke - do obserwacji.

Z dziewczynki stal sie chlopcem. Chociaż w ta hipotetyczna dziewczynke nie moglam uwierzyc. Teraz uwierze jak potwierdzi moj gin. Ale wizyta dopiero za miesiac.

No coz trzeba bedzie probowac trzeci raz;) Chociaz dwie cc i wiek chyba to wykluczaja...czy to tylko moje odczucia. Moze los sam zdecyduje. Beda dwa chlopaczki. A zawsze chcialam dwie corki haha. I ciesze sie ze beda miec siebie bo sama mam brata a zawsze chcialam siostre.

Na fb sie nie wybieram jakos tu mi pasuje ale macie racje z tym podczytywaniem z krzakow. Jestem na mamusiach lutowych i kiedy rok temu postanowilysmy zamknac dla nas grupe to nagle odezwalo sie tyle osob.... Jednak zostalo nas kilka do dzis.
 
Hej , ja po połówkowych , więc tak z jednym chlopcem wszytsko jak najbardziej oki , wszytskie pomiary jak najlepsze [emoji4][emoji7]a drugi mój robaczek wyszło u niego leciutko poszerzone miedniczki nerkowe ale to mówił lekarz że to nic takiego i jeszcze wyszło poszeszony fałd karkowy , norma jest 6mm a u nas 6.5 to i tak tragedia nie jest po za tym wszytsko cacy na swoim miejscu i wszytsko oki no ale teraz będę znowu przeżywać do dnia porodu ale cóż mam nadzieję że wszytsko będzie dobrze[emoji849][emoji5]

Może kolejny lekarz straszy i wszystko będzie dobrze po porodzie. Trzymam kciuki za zdrowe dzidziusie. A jeszcze z ciekawości jak przyjęłaś informację o bliźniakach duże to było zaskoczenie dla Ciebie? Moja Mama miała brata bliźniaka więc była szansa, że ja też mogę mieć. Z jednej strony fajnie bo od razu dwoje dzieci, ale z drugiej strach jak wszystko ogarnąć :)
 
@PaniAg u nas też do obserwacji bo jest nie wiele powiększone naszczescie , a coś mi się kojarzy że u ciebie na pierwszym prenatalnym wyszło że za duża przeziernosc karkowa ? Czy mi coś się pomyliło?
@gacoperek zaskoczenie było takie że chyba z 3 dni siedzialam i płakał bo nie widziałam jak to będzie , balam się bo naczytałam się że taka ciaza jest wysokiego ryzyka że coś tam coś tam i tak panikowałam że mąż mi kazał się ogranac nastychmiast [emoji23][emoji23] nie powiem bo do tej pory są takie dni że naprawdę siedzę i płacze bo sobie nie poradzę , ale wiem że będę musiała i teraz się cieszę bardzo bardzo bo będę mieć kochanych 3 urwisów do całowania i tulenia [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Nie dalo sie poprzednio zmierzyc bo dziwnie leży. Dziś tez sie za bardzo nie udalo . ma dziwnie ułożenie skulony i glowa do tyłu.jak by stojac patrzyli byśmy w sufit.

Aha, a lekarz to przedstawia w taki sposób, że powinnaś się martwić czy tylko Cię informuje, że dziecko ma niefortunną pozycję do badania?
 
reklama
Do góry