reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

Zaszalalam dzisiaj na ciuchlandzie. [emoji16] Wszystko po średnio 3.5-5 zł tylko dwie sukieneczki po lewej aż po 10 ale są takie śliczne <3
1533804251358.jpg
1533804297419.jpg
 

Załączniki

  • 1533804251358.jpg
    1533804251358.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 688
  • 1533804297419.jpg
    1533804297419.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 686
reklama
Ja tez ! Bo ja nic nie mam pojedyncze rzeczy [emoji16] ale zorganizuje się jakoś żeby pojechać do cioci i kuzynka ma mi dac później zobaczę co brakuje i dokupie .
 
Ja tak po trochę kupuje i już jestem niby na etapie dokupowania chociaż mimo że mam np. sporo spodenek to dokupilam jeszcze bo takie ładne xd doszły mi jeszcze dzisiaj dwa pajacyki z vinted [emoji16] polecam wam tam zajrzeć bo można wyszukać naprawdę fajne rzeczy, te pajacyki np są z Old navy z przesyłką zapłaciłam dwadzieścia kilka złotych za dwie sztuki a są jak nowe.
1533820145865.jpg
 

Załączniki

  • 1533820145865.jpg
    1533820145865.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 751
Ja tak po trochę kupuje i już jestem niby na etapie dokupowania chociaż mimo że mam np. sporo spodenek to dokupilam jeszcze bo takie ładne xd doszły mi jeszcze dzisiaj dwa pajacyki z vinted [emoji16] polecam wam tam zajrzeć bo można wyszukać naprawdę fajne rzeczy, te pajacyki np są z Old navy z przesyłką zapłaciłam dwadzieścia kilka złotych za dwie sztuki a są jak nowe. Zobacz załącznik 886456
Piękne :O Mój styl

Ja muszę kupić przepiękny pajacyk. Taki, w który Gabi zostanie ubrana po porodzie, będzie to jej pierwsze ubranko. Mam takie po chlopcach. Jak już wyrośnie to chowam razem z pierwsza czapeczka, bransoleta ze szpitala. Pokaże im na 18-stke ;) Może kiedyś podaruje
 
Piękne :O Mój styl

Ja muszę kupić przepiękny pajacyk. Taki, w który Gabi zostanie ubrana po porodzie, będzie to jej pierwsze ubranko. Mam takie po chlopcach. Jak już wyrośnie to chowam razem z pierwsza czapeczka, bransoleta ze szpitala. Pokaże im na 18-stke ;) Może kiedyś podaruje
O widzisz, a mamaginekolog sprzedaje za ponad sto złotych wyprawki do szpitala ze 100% bawełny, którą można prać w 90’, bo tylko wtedy zabije się zarazki przyniesione ze szpitala :laugh2: I te jej ciuszki są zwykłe, białe. Ale klientki kupują, bo wierzą, że co było w szpitalu, to albo wygotować, albo wyrzucić. Więc taki piękny pajacyk mogłabyś sobie zniszczyć... ;)
 
Dziewczyny a ja wkoncu też muszę ruszyć z zakupami bo tragedia będzie finansową jak zacznę na raz wszytsko [emoji43][emoji44]
 
O widzisz, a mamaginekolog sprzedaje za ponad sto złotych wyprawki do szpitala ze 100% bawełny, którą można prać w 90’, bo tylko wtedy zabije się zarazki przyniesione ze szpitala :laugh2: I te jej ciuszki są zwykłe, białe. Ale klientki kupują, bo wierzą, że co było w szpitalu, to albo wygotować, albo wyrzucić. Więc taki piękny pajacyk mogłabyś sobie zniszczyć... ;)
O matuchno... co ja zrobię... Pracuje w szpitalu tyle lat, mimo, że w administracji to codziennie biegalam po oddziałach tyle zarazek przynioslam do domu... ;);););)
 
reklama
Do góry