reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska ?

Dołączył(a)
12 Sierpień 2018
Postów
4
Czy wy widzicie tutaj jakąś druga kreskę ?? Przyglądamy się z chłopakiem i tak jak by była tam bardzo bardzo blada kreska ale nie jesteśmy pewni..jestem w 20 dniu cyklu i nie wiem co robić dalej.
20180812_112211.jpg
 

Załączniki

  • 20180812_112211.jpg
    20180812_112211.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 6 599
reklama
reklama
Wiec to raczej nie ciaza. Testy pozytywne moga wychodzic nawet przy torbielach na jajnikach, takze wizyta u innego lekarza pewnie bedzie potrzebna


Dlatego panikuje, do tego dnia badania hcg robiłam testy i wszystkie były negatywne. To teraz by mi wyszły torbiel dopiero? No dziwne to wszystko. Jestem umówiona w piątek u innego więc zrobię jutro hcg i zobaczymy. I tak muszę do innego i tak
 
Jeśli dzisiaj miała być miesiączka, to beta mogła nie wyjść tydzień temu. Te leki nie wpływają na wyniki testu. Monural w ciąży jest bezpieczny, Furaginy w pierwszym trymestrze brać się nie powinno.
Owu była w 8-9 dc czy 8-9.08.?
 
Jeśli dzisiaj miała być miesiączka, to beta mogła nie wyjść tydzień temu. Te leki nie wpływają na wyniki testu. Monural w ciąży jest bezpieczny, Furaginy w pierwszym trymestrze brać się nie powinno.
Owu była w 8-9 dc czy 8-9.08.?


Nie, owu była 8-9 sierpnia. Ale tak się złe czułam że zrobiłam betę. Czyli co myślisz? Ciąża? Lekarz gamon bo mówiłam wszystko kiedy miesiączka, kiedy z testu owu wychodziła kreska i kiedy zrobiłam betę. Tyle że przy okazji przyplatal się czestomocz, lekka gorączka i lekarz stwierdził że trzeba dać leki i to na pewno nie ciaza.
 
reklama
Nie, owu była 8-9 sierpnia. Ale tak się złe czułam że zrobiłam betę. Czyli co myślisz? Ciąża? Lekarz gamon bo mówiłam wszystko kiedy miesiączka, kiedy z testu owu wychodziła kreska i kiedy zrobiłam betę. Tyle że przy okazji przyplatal się czestomocz, lekka gorączka i lekarz stwierdził że trzeba dać leki i to na pewno nie ciaza.
No gamoń, bo mógł zwrócić uwagę, że na bete było stanowczo za szybko.
Pomijając, że dał antybiotyk bez posiewu. Powiedz, że chociaż badanie moczu miał za podstawę... A jaka to lekka gorączka? Bo w ciąży, szczególnie na początku temperatura lubi być podwyższona. U mnie standardowo stan podgorączkowy. A częstomocz też może być objawem wczesnej ciąży.
I tak myślę, że ciąża, wczesna. Leki nie powinny zaszkodzić, bo jesteś ledwo co po zagnieżdżeniu.
Zrób jutro bete, tak jak planowałaś. Powodzenia :)
 
Do góry