reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki a negatywne testy ciążowe.

Dołączył(a)
27 Sierpień 2018
Postów
13
Witam drogie mamy, potrzebuję waszej porady i waszego doświadczenia.
Jestem młodą dziewczyną i niestety strasznie panikuję.
Ale do rzeczy.
Ostatnią miesiączkę miałam 20 lipca, trwała 4 dni. W przeciagu 3 dni od miesiączki współżyłam z moim partenerem, raz z zabezpieczeniem drugi raz bez, ale nie skończył we mnie.
(Pierwszy raz, pierwszy dzień po okresie, drugo raz w 3 dniu po okresie).
Miesiączki mam z reguły regularne, pierwszy test ciążowy wykonałam 14 sierpnia (tydzień przed planowaną miesiączką) drugi 22 sierpnia (w 3 dzień spóźnienia okresu) a trzeci 24 sierpnia (dzień w którym powinnam skończyć okres). Wszystkie 3 wyszły negatywne.
Dziś jest 8 dzień spóźnienia mojego okresu.
Czy jest szansa że jestem w ciąży?
 
reklama
Jeśli jest seks - to szansa zawsze istnieje. Ja zaszłam w ciążę w 8dc...
Jednakże z tego co piszesz jest to mało prawdopodobne (jeśli nie było innych zbliżeń), gdyż biorąc pod uwagę terminy owulacji/zapłodnienia/implantacji - to test ciążowy już powinien ciążę pokazać.
Nasz organizm nie jest zaprogramowanym robotem - i raz na jakiś czas taki "dziwny" cykl może się trafić. Jeśli jednak do końca tygodnia nie pojawi się @ - to sugerowałabym wizytę u ginekologa w celu przypisania leków wywołujących @.
 
Mi przed zajsciem w ciążę zdarzyly sie w ciagu roku dwa cykle, ktore trwaly po 50 dni, gdzie normalnie trwały 35-36 dni. Zrob bete, wtedy bedziesz miec pewnosc co do ciąży.
 
Jeśli jest seks - to szansa zawsze istnieje. Ja zaszłam w ciążę w 8dc...
Jednakże z tego co piszesz jest to mało prawdopodobne (jeśli nie było innych zbliżeń), gdyż biorąc pod uwagę terminy owulacji/zapłodnienia/implantacji - to test ciążowy już powinien ciążę pokazać.
Nasz organizm nie jest zaprogramowanym robotem - i raz na jakiś czas taki "dziwny" cykl może się trafić. Jeśli jednak do końca tygodnia nie pojawi się @ - to sugerowałabym wizytę u ginekologa w celu przypisania leków wywołujących @.
Innych zbliżeń nie było, sama jestem zaskoczona takim opóźnieniem gdyż na podstawie swoje okresu mogłam zegarek ustawiać :). Dla pewności wybiorę się do ginekologa.
 
Mi przed zajsciem w ciążę zdarzyly sie w ciagu roku dwa cykle, ktore trwaly po 50 dni, gdzie normalnie trwały 35-36 dni. Zrob bete, wtedy bedziesz miec pewnosc co do ciąży.
Moje cykle były bardzo regularne, nie wiem co się stało że teraz jest takie opóźnienie, co do pójścia na badanie krwi, to już ostateczność bo panicznie boję się pobierania krwi. Dziękuję za radę.
 
Nasz organizm jest nieprzewidywalny - stresując się, możesz blokować pojawienie się @.
Może jednak warto pójść do ginekologa, by przypisał coś na wywołanie @? (a znając życie @ przyjdzie dzień przed wizytą).
 
reklama
Nasz organizm jest nieprzewidywalny - stresując się, możesz blokować pojawienie się @.
Może jednak warto pójść do ginekologa, by przypisał coś na wywołanie @? (a znając życie @ przyjdzie dzień przed wizytą).
Dziękuję za radę, właśnie się szykuję żeby iść do przychodni bo oczywiście rejestracja nie odbiera. Mam nadzieję że miesiączka się szybko pojawi, mimo wszystko tak jak mówisz warto to skontrolować.
 
reklama
Do góry