reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

karmilismy mieszanie ale od dwoch dni tak malo w cyckach ze dziewczyny nawet nie chca chwytac piersi bo tak licho leci wiec jedziemy wlasciwie na samej butli ;) na bebilonie :) w szpitalu tez dawali bebilon, wlasciwie juz zaraz po porodzie powiedzieli czy jest sens zebym w ogole karmila skoro biorac pod uwage moja sytuacje w domu tj. dzieci to i tak nie bede w stanie karmic no ale cos tam wypily, najwazniejsze ze siare wypily ;)
Ja tez nie bede sobie zyl wypruwac dla kp, przy blizniakach trzeba miec sile. Z jednym mozna sie cackac i walczyc, bo predzej czy pozniej sie odpocznie, ale jak dwa ssaki glodne a w cyckach pusto, to trzeba schowac dume w kieszen :) Fajnie ze te dwa tygodnie Wam sie udalo :)
 
reklama
Tez dostawalam dwie kroplowki, kazda 12h. Po tej dawce super sie czulam, nic mnie nie bolalo. W domu biore Mg 4x2 a i tak brzuch sie spina, jednak ta kroplowa byla mega pomocna ;) jutro Cie wypisza?
Jeszcze nie wiem. Kroplowki mam co 8 h
Pierwsza mocniejsza, dwie kolejne słabsze.
Jutro przychodzi rano moja dr to może się coś dowiem.
Już chciałabym być w domu...
 
Hej dziewczyny, ja dzis dobilam do 35+0 juhu :) Wam tez tego zycze, tylko zebyscie te koncowke lepiej znosily niz ja ;)
Ja jutro 35+0! W poniedziałek u gina jestem, może jakiś termin cc mi wyznaczy.
U mnie ogólnie nieźle. W środę nad morze jechaliśmy, tylko na 1 noc, więc 4 h w aucie w środę i tyle samo w czwartek na powrót. Podróż super ogólnie, ale strasznie mi stopy spuchły! W drodze tam kostek mi nie było widać, a jak wróciliśmy do domu to miałam stopy jak hobbit [emoji32]

Poza tym ok. Ale i tak już marzę o skończonym 37 tc i cc.
 
Ja jutro 35+0! W poniedziałek u gina jestem, może jakiś termin cc mi wyznaczy.
U mnie ogólnie nieźle. W środę nad morze jechaliśmy, tylko na 1 noc, więc 4 h w aucie w środę i tyle samo w czwartek na powrót. Podróż super ogólnie, ale strasznie mi stopy spuchły! W drodze tam kostek mi nie było widać, a jak wróciliśmy do domu to miałam stopy jak hobbit [emoji32]

Poza tym ok. Ale i tak już marzę o skończonym 37 tc i cc.
Podziwiam, ja bym sie nie porwala na taki wyjazd. Dla mnie pol godziny w aucie to juz katorga, strasznie brzuch boli i sie stawia... Fajnie ze mialas jeszcze okazje wyskoczyc przed porodem :) ja w poniedziałek ktg i usg z pomiarami <3 oby rosli ladnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny, wtrące sie trochę ale mam pytanie ponieważ jestem w ciąży bliźniaczej i czy któraś z Was miała jakies komplikacje w ciąży lub ma? Mam dopiero 12 tydzien a juz drugi raz leze w szpitalu z powodu bólów i krwawienia i sie boje juz o najgorsze [emoji30]
 
Do góry