reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam estrofen taki w krążku, pewnie masz ten sam. Mi lekarz zawsze kazał go brać jak przestanie że mnie lecieć, ale ostatnio to miałam bardzo krótki @ więc zaczynałam w 3 dc. One w ulotce maja napisane doustne, ale bierzemy je dopochwowo.
Ja nigdy estradiolu dopochwowo nie bralam i roslo pomimo to. Dziewczyny ktore sie tu przewinely braly i tak i tak.
 
Tak , dokładnie ten sam i wyraźnie napisane w zaleceniach że brać od 2 dnia cyklu...
Tylko że one mi się tam nie trzymają w ogóle...
Muszę chyba je aplikować i zaraz do łóżka spowrotem chociaż na chwilę że się przykleily...
Jakie to wszystko jest skomplikowane...
A miało być tak pięknie...
A nasz wyraznie napiasane ze dopochwowo?
 
reklama
Do góry