reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Intralipid to tluszcz sojowy ktory oprocz odzywiania pacjentow onkologicznych wykazal działanie w jakis nie do konca wyjasniony sposob pomagajace zajsc.
Ale nie boj sie i nie panikuj. Mi docent tez nie zlecil Intralipidu wiec go nie stosuje. Wierze ze chłop wie co robi

oki, to moze mi tego nie dal bo w sumie zawsze zachodzilam. Nie wiem, juz analizuje wszystko bo cholerka tym razem musi sie udac!
 
reklama
Oj nie wiem czy wytrwam aż do 14 dnia ;) A powiedz mi,prowadzisz teraz jakiś bardziej oszczędzający tryb życia?
Blondasku, można powiedzieć, że tak. Tylko w moim przypadku to oznacza, że do pracy chodzę na 10-12 godzin, a nie na 24-30. I że śpię w domu i nie pracuję w nocy. Wczoraj byłam cały dzień na maksa senna, więc poszłam spać o 21:00, z to dziś wstałam o 5tej żeby coś jeszcze przed pracą ogarnąć (właśnie się nam remont łazienki skonczył...). Krzyczę na @dżoasia żeby leżała i się oszczedzała, a sama jestem w ten sam deseń ;).
 
Dziewczyny czy lekarz rodzinny wypisz receptę na Estrofem i Luteine? Kończą mi się leki, a nie chce mi się jechać po sama receptę do Katowic.
 
Dziewczyny czy lekarz rodzinny wypisz receptę na Estrofem i Luteine? Kończą mi się leki, a nie chce mi się jechać po sama receptę do Katowic.
Jak w porzadku to Ci wypisze, ale na 100%. Estrofem i tak jest na 100%, ale mogłabyś mieć luteine na zniżkę. Chyba, że pokażesz papiery, że jesteś po in vitro, wtedy jak trafi Ci się jakiś normalny to i na zniżkę przepisze. A jak trafisz na przepraszam, idiotę, to nic Ci nie będzie chciał przepisać zasłaniając się brakiem zaswiadczenia.
 
U mnie też się K.....A nie zagnieżdza masz jakiś pomysł na to?
Lama a miałaś histeroskopię? Zacznij od niej jest mniej inwazyjna niż laparoskopia a skoro mówią że wszystko ładnie to szkoda od razu z grubej rury. Znajdź sobie nazwisko dr Doniec i umów się do niego do szpitala pod warszawą weź skierowanie od gina na nfz. On jest specjalistą robi w novum odpłatnie a w szpitalu bezpłatnie. Uszy do góry, i ustawiaj się
 
Pełna optymizmu [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Czekam na upragniony transfer 29.09 [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ mojego ostatniego wojownika :)
Dzisiaj świętuje moje ćwierć wiecze [emoji14]

A Ty jak tam ? :)
Ojej jaka Ty mlodziutka [emoji5][emoji5] Spelnienia marzen! A najbardziej tego jednego najwazniejszego [emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry