reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Niestety tez nie mam dobrego zdania o lekarzach z lux:/ chciałam tam prowadzić ciąże, ale po kilku wizytach u różnych lekarzy zrezygnowałam :/
 
reklama
hej! a w jakiej dzielnicy warszawy chodzicie do ginekologa w luxmedzie? tez chcialam prowadzic tam iaze, ale lekarze z najblizszej mi placowki luxmed maja kiepskie opinie..
 
w Medicoverze polecam dr Wieczesława Bramskiego.
Bardzo dobry lekarz. Odpowiada na pytania bardzo rzeczowo, a przy tym jest uprzejmy. Po badaniu wgl nie czuć dyskomfortu
 
Polecam gorąco Doktora Skowyrę
Oraz szpital na Inflanckiej oraz Madalińskiego :) Ostatnie dziecko urodzilam rok temu. Szpital na inflanckiej jest bardzo dobrze wyposażony, super personel. Małe sale.
 
No ja sie wlasnie orientowałam w szpitalach i znajomi polecaja trzy
Madalinskiego
Inflancka
Ksprzaka
Czy macie jakies opinie co do tych szpitali?polecacie ktorys?
 
reklama
No ja sie wlasnie orientowałam w szpitalach i znajomi polecaja trzy
Madalinskiego
Inflancka
Ksprzaka
Czy macie jakies opinie co do tych szpitali?polecacie ktorys?

Ja leżałam na patologii na Madalińskiego i było ok. Chce tam rodzic. Szpital jest bardzo ładny, dobrze wyposażony i ma dobry personel. Lekarze i położne bardzo miłe. Przynajmniej ja na takich trafiłam.
Sale po porodowe wyglądają super. Tylko, że szpital jest oblegany i są mega kolejki na izbie przyjęć. Trzeba się z tym liczyć.

Jak nie uda mi się dostać na Madalińskiego to wybiorę ten nowy szpital na Żwirki i Wigury. Też ma dobre opinie.
 
Do góry