reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Iza ma skierowanie do por.audiologicznej i ośrodka wczesnej interwencji. Na skierowaniu napisane dużymi literami PILNE a termin mamy na styczeń 2019
Michał też miał skierowanie do poradni audiologicznej (pilne) i termin był w Katowicach na luty. Idziemy prywatnie, bo jeśli chodzi o słuch to w razie czego, każdy dzień się liczy[emoji16]
 
Boże jakiś dramat, młoda mi spała i nagle zaczęła kaszleć i się dusić... tragedia oklepalam ja i wypłynęło mleko, ulala przez sen i wlecialo jej nie do tej dziurki co trzeba, ciekawe co by było jakby była w łóżeczku a ja bym cis robiła... teraz nie zasnę ...
 
Boże jakiś dramat, młoda mi spała i nagle zaczęła kaszleć i się dusić... tragedia oklepalam ja i wypłynęło mleko, ulala przez sen i wlecialo jej nie do tej dziurki co trzeba, ciekawe co by było jakby była w łóżeczku a ja bym cis robiła... teraz nie zasnę ...
Możesz ją kłaść na bok dla bezpieczeństwa
 
Boże jakiś dramat, młoda mi spała i nagle zaczęła kaszleć i się dusić... tragedia oklepalam ja i wypłynęło mleko, ulala przez sen i wlecialo jej nie do tej dziurki co trzeba, ciekawe co by było jakby była w łóżeczku a ja bym cis robiła... teraz nie zasnę ...

Biedna ;( dlatego ja w nocy narazie jeszcze spie z malutka i w ciągu dnia tez mam ją ciagle na łóżku albo w leżaczku i nawet nie zwracam uwagi na komentarze typu : czemu nie śpi w łóżeczku, bo właśnie wole ją mieć na oku :)

Dobrze, ze byłaś w pobliżu :)
 
reklama
Do góry