reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ula najczęściej cyca 5 minut , 10 to jest maksymalnie.
I od wagi urodzeniowej przybrała 1,4kg w 5 tygodni
Także to z tą wodą zamiast mleka albo chudym na początku a tłustym na końcu to jest jakiś bulshit.
Mój też nie je długo . 15 minut to maks i zdarza się rzadko , zazwyczaj je 5 do 10 minut. A w tydzień przybrał teraz prawie 150 gr .
 
Mój też nie je długo . 15 minut to maks i zdarza się rzadko , zazwyczaj je 5 do 10 minut. A w tydzień przybrał teraz prawie 150 gr .

Kurczę czyli to normalne? Mój na cycu tez 10 minut ssa i połyka drugie 10 minut się bawi i wypluwa. Dlatego zawsze tak myślałam, że on się może nie najada i rzeczywiście zje z jednego i z drugiego - godzina minie i on w ryk płacze i po butelce przestaje..
To jest za skomplikowane to karmienie dziecka
 
Kurczę czyli to normalne? Mój na cycu tez 10 minut ssa i połyka drugie 10 minut się bawi i wypluwa. Dlatego zawsze tak myślałam, że on się może nie najada i rzeczywiście zje z jednego i z drugiego - godzina minie i on w ryk płacze i po butelce przestaje..
To jest za skomplikowane to karmienie dziecka
Tak karmienie mieszane jest bardzo skomplikowane , podziwiam kobiety karmiące piersią naprawdę, wielki ukłon dziewczyny, [emoji122]
 
Kurczę czyli to normalne? Mój na cycu tez 10 minut ssa i połyka drugie 10 minut się bawi i wypluwa. Dlatego zawsze tak myślałam, że on się może nie najada i rzeczywiście zje z jednego i z drugiego - godzina minie i on w ryk płacze i po butelce przestaje..
To jest za skomplikowane to karmienie dziecka

Karmienie dziecka jest niwsamowicie skomplikowane! Nawet ubieranie odpowiednio do pogody sie przy tym chowa!
Apropo drzemek u mnie dzis pobudka o 7 pozniej dwie drzemki jedna godzinna druga 40 min. A w mieszyczasiw ciagly ryk wiszenie na cycku - cumlanie ryk cumlanie ryk. W koncu o 18 dalam mu mm jakies 50 ml. Zjadl i dalej ryk. O 20 po cycku zrobilo mu sie lepiej.

Caly czas slysze placz tego malego dzieciatka. Mam nadzieje ze jutro bedzie sie lepiej czul bo mi serduszko peka... Mama wrocila z pracy to poszlam sie wykapac i go ululala....
Moj dopiero jutro przyjezdza ok 24
 
Kurczę czyli to normalne? Mój na cycu tez 10 minut ssa i połyka drugie 10 minut się bawi i wypluwa. Dlatego zawsze tak myślałam, że on się może nie najada i rzeczywiście zje z jednego i z drugiego - godzina minie i on w ryk płacze i po butelce przestaje..
To jest za skomplikowane to karmienie dziecka
Mój w dzień też czasem po godzinie chce jeść znowu , a czasem i po 15 minutach musi dojeść :)
Po butelce Twój dłużej śpi bo mm dłużej się trawi i dziecko ma większe uczucie sytości.
A zabawy i wypluwanie cyca to u nas norma :)
 
Mój w dzień też czasem po godzinie chce jeść znowu , a czasem i po 15 minutach musi dojeść :)
Po butelce Twój dłużej śpi bo mm dłużej się trawi i dziecko ma większe uczucie sytości.
A zabawy i wypluwanie cyca to u nas norma :)
Mi dzis ta glupia baba mowila, ze mam nie karmic czesciej niz co 2 godz jak mowilam, ze czasem maly chce czesciej..
 
Karmienie dziecka jest niwsamowicie skomplikowane! Nawet ubieranie odpowiednio do pogody sie przy tym chowa!
Apropo drzemek u mnie dzis pobudka o 7 pozniej dwie drzemki jedna godzinna druga 40 min. A w mieszyczasiw ciagly ryk wiszenie na cycku - cumlanie ryk cumlanie ryk. W koncu o 18 dalam mu mm jakies 50 ml. Zjadl i dalej ryk. O 20 po cycku zrobilo mu sie lepiej.

Caly czas slysze placz tego malego dzieciatka. Mam nadzieje ze jutro bedzie sie lepiej czul bo mi serduszko peka... Mama wrocila z pracy to poszlam sie wykapac i go ululala....
Moj dopiero jutro przyjezdza ok 24

Ja miewam dokladnie to samo.. jakbym czytala opis swojego dnia-to jeszcze malutkie istotki, mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej!!
 
reklama
Do góry