reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mi po pierwszym porodzie włosy zaczęły wypadać po ok 4 mcach. Myślę , że Ciebie to nie ominie niestety. Ja przed ciążą myłam włosy co dwa dni a teraz 2 razy w tyg. Ale już powoli widzę że przy myciu zaczynają wypadać w większych ilościach niż do tej pory.
Nie straszcie z tymi włosami. Bo w końcu mam takie jak chciałam .Urosły bardzo dużo. Miałam za łopatki a jeszcze trochę i będą do pasa jak tak dalej będą rosły :o
 
reklama
Słuchaj ona się pewnie drapnęła paznokciem. Zobacz jej pazurki. Mój się często drapie po buzi i ma ranki i widzę wtedy że pazurki do skrócenia.
Ale to nie wygląda jak zadrapanie , tylko jak by się czymś nakula , nie wiem czy dobrze napisałam. I to wygląda jak dziurka , ale nie wiem czy w środku jest krew , czy coś się wbiło czy co ;/
 
Nie straszcie z tymi włosami. Bo w końcu mam takie jak chciałam .Urosły bardzo dużo. Miałam za łopatki a jeszcze trochę i będą do pasa jak tak dalej będą rosły :o
W ciąży za sprawą hormonów zazwyczaj się pięknieje i kondycja włosów też się poprawia ale niestety po porodzie wszystko prędzej czy później wraca do stanu wcześniejszego.
 
Z tymi włosami to poczekaj. One w okolicach 3 miesiąca wypadają :) ja też się cieszyłam że nic się nie dzieje a od kilku dni pasowałoby nosić czepek bo wszędzie są włosy..a urodziłam chyba jakieś 2 tyg przed tobą [emoji39]
Oj to prawda :) na początku po porodzie też miałam ładne włosy a w okolicach 3 msc zaczęły lecieć a teraz się nie mówi ..:/ niestety to normalne i każda przez to będzie musiała przejść . Wypadają teraz te włosy które nie wypadały przez okres ciąży i te które normalnie wypadają . I też wszędzie są moje włosy , gubie jak pies sierść
 
Screenshot_20181023-135244.jpg
Screenshot_20181023-135311.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181023-135244.jpg
    Screenshot_20181023-135244.jpg
    260,6 KB · Wyświetleń: 384
  • Screenshot_20181023-135311.jpg
    Screenshot_20181023-135311.jpg
    297,5 KB · Wyświetleń: 380
Dobra zczytałam forum na bieżąco.

Dziewczyny jaka piździawa u nas. Jak rano byłam z małym w szpitalu na usg to jeszcze tak nie wiało. A teraz to jakaś masakra. Zabawki Natalki po całym podwórku hulają. Jeszcze muszę z małym jechać po nią do przedszkola ale żal z domu wychodzić.

A usg bioderek w porządku. Wszystko prawidłowo. Kolejne kontrolne usg 8 stycznia. Pod gabinetem spotkałam 2 dziewczyny z którymi leżałam na ginekologi tydz przed porodem. Fajnie się było znów zobaczyć z dzidziusiami już ☺ i kolejne usg mamy w tym samym terminie to znów się spotkamy☺
A Piotruś całą noc w jednej pieluszce. Nawet mało nasikał. Myślałam że rano jak zwykle będzie pełna po pachy ale nie. Aż się bałam jechać z nim do szpitala bo byłam pewna że narobi po drodze albo podczas badania. Ale całe szczęście poczekał aż wróciliśmy do domu ☺ kochane dziecko ☺
 
To szybko się rozwija :) . Mój kurcze ma skończone już 3 miesiące i jeszcze nie siedzi :(
Dziekuje.. Wiki tez szybko zaczela ;) Michasia chce jej chyba dorownac :p ona generalnie nie siedzi bez podparcia czyli poducha z tylu,poduchy po bokach albo jedna duza poducha ;) no i moje palce.. trzymam je tak aby mala nie obciazala zbytnio kregoslupa czyli u gory ,a ona trzyma mnie ;) zobacz i tak siedzi z 2 minuty ;) Zobacz załącznik 910137
 
reklama
Do góry