reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny... Nie było mnie tu pół dnia, patrzę ile wiadomości....I co? Dziękuję, rozbawilyscie mnie do lez:):);) szok... Żeby dorosłe kobiety w takim tonie prowadziły "rozmowe"... przykre... Ale fakt taki, że to tylko plec żeńska zdolna jest do takich uszczypliwosci.

Uważam,że każda z nas, obecnych na tym forum, ma prawo do wyrażenia swojej opinii w jakiejś sprawie, jeśli potrafi zrobić to spokojnie, KULTURALNIE, NIE NARZUCAJĄC swojego zdania. Druga strona i tak postąpi jak uwaza:)
I naprawdę skończcie te wymianę, bo to żenujące... aczkolwiek, muszę przyznac- baaaaardzo zabawne:)
 
reklama
To tak jak ja zrobiłaś błąd.. moja w łóżeczku w ogóle nie śpi tylko w ciągu dnia leży i patrzy na karuzele i wtedy mogę coś zrobić, a tak to usypia tylko po jedzeniu pod piersią i tyle.. wiec tez sobie narobiłam nieźle od początku :/ muszę zacząć próbować żeby zasypiała w łóżeczku, nie wiem jak to zrobie. Bo śpi od początku z nami tylko w łóżku i w łóżeczku spała pare razy tylko na brzuszku i w leżaczku jak była malutka to spała. Teraz mamusia nauczyła w łóżku [emoji28]
Według mnie są dzieci które w łóżeczku same nie usną do pewnego wieku oczywiście. Wychowuje syna tak samo jak córkę a ona sama w łóżeczku zaczęła zasypiać chyba jak miała z 1.5 roku a on od początku sam zasypia, co prawda że smoczkiem ale bez bujania, noszenia itd. Wręcz na rękach ciężko go ululac bo czasem jak chce być przytulony to się męczy bo chce spać a nie umie zasnąć tak.
 
To tak jak ja zrobiłaś błąd.. moja w łóżeczku w ogóle nie śpi tylko w ciągu dnia leży i patrzy na karuzele i wtedy mogę coś zrobić, a tak to usypia tylko po jedzeniu pod piersią i tyle.. wiec tez sobie narobiłam nieźle od początku :/ muszę zacząć próbować żeby zasypiała w łóżeczku, nie wiem jak to zrobie. Bo śpi od początku z nami tylko w łóżku i w łóżeczku spała pare razy tylko na brzuszku i w leżaczku jak była malutka to spała. Teraz mamusia nauczyła w łóżku [emoji28]
Im wcześniej nauczysz ją spać we własnym łóżeczku tym lepiej dla Was. Moja 4 latka nie zaśnie beze mnie do tej pory. Najlepiej jej się śpi w naszym łóżku. Moja wina bardzo wielka wina ☺ że nie zaczęłam jej oduczać spania z nami wcześniej. Ale ja w sumie lubiłam z nią spać jak mój mąż wyjeżdżał w tyg do pracy. Lubiłam jak się do mnie przytulała w nocy. Ale myślę że już najwyższy czas żeby spała w swoim łóżku całą noc. Póki co zasypia u siebie ale jak się przebudzi to przychodzi do nas. Piotruś ani jednej nocy jeszcze nie spał w naszym łóżku. Zawsze po karmieniu odkładam go do jego łóżeczka i zasypia bez problemu. Mam nadzieję, że mu się nie odmieni.
 
Dobry wieczór.

Dajcie już spokój z tymi przepychankami na forum.

Dziś miałam fajny dzień. Iza jak wczoraj nie spala tak dziś spala 3/4dnia a o 19.00 poszła spać na noc. Starszakom przeczytałam książkę i też już zasypiają. Podczas gdy młoda spała wyciągnęłam większe ubranka na 68, jest tego pełno a nic nie kupiłam. Dobrze jest dostać ubranka po bratanicy:biggrin2: moja mama dużo kupiła i jest tego mega dużo samych body 23pary, spodni 26par, pajacy też podobnie.
Pogoda u nas straszna więc dziś nie było spaceru. Pojechaliśmy na zakupy i na obiad do restauracji.
 
Klaudia nie zwalaj winy na którąś z nas bo sama jesteś sobie winna że tu jesteśmy i się wypowiadamy. Po cholerę napisałaś tak o Olce? Dziwisz się że któraś z dziewczyn przytoczyła twoje historie? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie [emoji6] i nie trudno zapomnieć twoje "truudne sprawy" bo myślę że dzieci w przedszkolu opowiadają podobne historie [emoji6] i skoro bronisz się tu wypowiedzią swojej Pani doktor to zapytaj jej o to, czy poduszka lub sadzanie dziecka w tym wieku jest dla niego przede wszystkim ZDROWE. ja was nie linczuje za głupie wypowiedzi czy cokolwiek tylko w głowie mi się nie mieści że taka oczywista sprawa jest po za zasięgiem waszych umysłów...
 
Ja się nie obrażam dziewczyny także luzik [emoji5]
Ja sama się dziwie jak to możliwe, że mi się po tylu dniach nie przetłuszczają. A tez ciagle coś robię, bo tutaj przy małej, tutaj w mieszkaniu obowiązki i non stop latam i się mecze a skora głowy nic i włosy tez [emoji23]
Wystarczy raz przetluscic włosy tak mega przez kilka dni i później już się przyzwyczajają , nie trzeba myć codziennie. Ale to trzeba było by nie wychodzić z domu :D
 
Luzik, usnął właśnie i się wykąpałam na szybko a teraz coś zjem mam nadzieję :) uroki rodzicielstwa. Ciekawe tylko że jak ja miałam wychodne to Młody przespał cała moja nieobecność. Chyba jakaś solidarność męska czy jak :)
A to u nas tez tak jest. Jak synek ma zostać z tatusiem to zaraz po moim wyjściu zawsze zasypia i tatuś się nudzi ☺
 
reklama
O mamo 3 h usypiałam dziecko a tu taka afera. Dla mnie to w sumie nie jest zabawne tylko żenujące. Poziom wypowiedzi świadczy o Was babeczki.
Każdy ma prawo do swojego zdania ale kultury troche by się przydało .

Sama często się nie zgadzam z tym co piszą czy robią dziewczyny ale jednak to ich dzieci i póki nie robią nic karalnego to nie jest to nasza sprawa.
MADKI jednak rządzą w internecie widzie :((
 
Do góry