reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja się nie obrażam dziewczyny także luzik [emoji5]
Ja sama się dziwie jak to możliwe, że mi się po tylu dniach nie przetłuszczają. A tez ciagle coś robię, bo tutaj przy małej, tutaj w mieszkaniu obowiązki i non stop latam i się mecze a skora głowy nic i włosy tez [emoji23]
Ja tak miałam w ciąży, myłam głowę raz w tygodniu bo się nie przetłuszczały. Teraz już znowu musze myć co 2, 3 dni. Niestety zaczęły mi też wypadać. Związuję ale i tak wszędzie pełno moich włosów.
 
reklama
@Bajunia to było to na ciemieniuche z ziajki co uzywalas ? :)
Screenshot_20181019-154853.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181019-154853.jpg
    Screenshot_20181019-154853.jpg
    110,4 KB · Wyświetleń: 288
Przypomina mi się znów jak się upieralas że to jest super bo jest bliskość , że tak jest wygodnie i że wam nie przeszkadza [emoji16] ale przyznałas się że to był jednak błąd i mnie zaskoczyłaś [emoji16]
Próbuj w łóżeczku najpierw głaskać, stać przy niej , może akurat zaśnie :)
Boże , moja to by się tak rozdarła jak by nie mogła usnąć bujana na rękach , że nie miała bym serca jej tak głaskać i patrzeć jak płacze. W dodatku sąsiedzi by mogli sobie pomyśleć , że jej krzywdę robię [emoji16]
 
Ja zaczęłam od 3 dni używać odżywki wcierki z bursztynem jantar i szamponu z tej serii , w internecie ma raczej dobre opinie ale czy coś pomoże na włosy jak po ciąży to hormony ... Jeszcze zastanawiam się nad vitapil mama , bo można brać podczas laktacji
 
Klaudia nie zwalaj winy na którąś z nas bo sama jesteś sobie winna że tu jesteśmy i się wypowiadamy. Po cholerę napisałaś tak o Olce? Dziwisz się że któraś z dziewczyn przytoczyła twoje historie? Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie [emoji6] i nie trudno zapomnieć twoje "truudne sprawy" bo myślę że dzieci w przedszkolu opowiadają podobne historie [emoji6] i skoro bronisz się tu wypowiedzią swojej Pani doktor to zapytaj jej o to, czy poduszka lub sadzanie dziecka w tym wieku jest dla niego przede wszystkim ZDROWE. ja was nie linczuje za głupie wypowiedzi czy cokolwiek tylko w głowie mi się nie mieści że taka oczywista sprawa jest po za zasięgiem waszych umysłów...
Całe szczęście , że Ty jesteś taka mądra i doświadczona ❤️
 
Przypomina mi się znów jak się upieralas że to jest super bo jest bliskość , że tak jest wygodnie i że wam nie przeszkadza [emoji16] ale przyznałas się że to był jednak błąd i mnie zaskoczyłaś [emoji16]
Próbuj w łóżeczku najpierw głaskać, stać przy niej , może akurat zaśnie :)
Tak i nie bierz jej od razu jak zacznie marudzić z powrotem do Was do łóżka tylko przetrzymuj ją. Bo to są małe cwaniaki ☺
Mój nie płacze jak go odkładam do łóżeczka ale nieraz trochę stęka i marudzi to pochylam się nad nim tak żeby policzkiem go dotykać w główkę i głaszcze i cmokam i tak kilka minut nieraz i zasypia.
Ucz się Karolina na cudzych błędach i nie śpij w jednym łóżku z dzieckiem ☺
 
reklama
Poziom naszego forum leci na łeb na szyję. A to dzięki "dorosłym" kobietom [emoji848]
Na szczęście , to nie nasza wina [emoji16]
O mamo 3 h usypiałam dziecko a tu taka afera. Dla mnie to w sumie nie jest zabawne tylko żenujące. Poziom wypowiedzi świadczy o Was babeczki.
Każdy ma prawo do swojego zdania ale kultury troche by się przydało .

Sama często się nie zgadzam z tym co piszą czy robią dziewczyny ale jednak to ich dzieci i póki nie robią nic karalnego to nie jest to nasza sprawa.
MADKI jednak rządzą w internecie widzie :((
Też się nie zgadzam nie raz i uważam że można powiedzieć co się myśli ale bez wyzywania się , czy narzucania komuś swoich myśli ..
Ewka to jednak " nasza koleżanka " i my potrafiłyśmy jej kulturalnie powiedzieć co myślimy a wpadają obce babki i wyzywają Ewke od głupich czy coś ..chyba trochę to nie ładne .. wpadła cała zgraja żeby pojechać po Klaudi to po co czepiać się niewinnych ludzi, co wychowuja SWOJE dziecko jak chcą..
Słuchajcie dziewczyny jak będziemy się chciały na tym forum pokłócić to same o to zadbamy ;) a potrafimy to, oj tak ;)
dziękujemy za odwiedziny i prosimy już o bardziej bierne obserwacje doświadczeń sierpniówek ;)
Podpisuje się pod prośba , aby lipcówki przestały się udzielać na naszym forum [emoji16] jest ono publiczne ale jednak po coś są podkategorie na forum ;)
Boże , moja to by się tak rozdarła jak by nie mogła usnąć bujana na rękach , że nie miała bym serca jej tak głaskać i patrzeć jak płacze. W dodatku sąsiedzi by mogli sobie pomyśleć , że jej krzywdę robię [emoji16]
Mój jak marudzi to tak robię , wiadomo jak krzyczy to też go nie torturuje w tym łóżeczku [emoji16]
 
Do góry