reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Chyba tak. Sprawdz w gazetce na stronie, ja teraz nie dam rady zerknac ze smartfona. U mnie staly 2 paki w kartonach za linia kas, ale pewnie to zalezy od wielkosci sklepu.

Koncze wlasnie paczke dwojek, calkiem dobrze dziecko mi reaguje na nie, ale wyrasta. Teraz kupilam juz 3. Ciekawe,czy też beda OK...
My aktualnie używamy 3 dady (pampersy odparzały niestety) i jestem zadowolona. Za to nie mam porównania z dwójkami bo nie używaliśmy
 
reklama
Rozmiarowo wychodza ok wg mnie, ewentualnie sa troche minimalnie mniejsze niz inne ktore mam z danego rozmiaru. Ale nie wiem czy tamte sie nie rozciagnely.
 
@Mamisia83 Mam podobne wrażenia jak Emol. Rozmiar dość podobny do Smyka (choć i ja się teraz w smyku nacięłam na nierówne partie), ale do tej pory miałam tylko kilka ich ubranek. Mają przyjść do mnie dopiero w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Do góry