reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5tc+4 brak zarodka?

Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
11
Moja wizyta u lekarza skończyła się niczym oprócz strachu.. pecherzyk 17mm, ciałko żółte 4,4mm zarodka brak (była jakaś kropka ale nie był pewny więc uznał że brak) akcji serca nie widać wcale. Lekarz uznał że przy takich wielkościach już powinno być widać, dodatkowo śluz podbarwiony krwią i kazał przyjść za 2 tygodnie. Nie mam plamień, na bieliźnie też żadnego podbawionego śluzu nie mam. Teraz jestem w 5tc + 2/4 dni. Czy jeszcze możliwe jest że zarodek i serce się pojawi? W poprzednich ciążach nie miałam takich rozterek...
 
reklama
Moja wizyta u lekarza skończyła się niczym oprócz strachu.. pecherzyk 17mm, ciałko żółte 4,4mm zarodka brak (była jakaś kropka ale nie był pewny więc uznał że brak) akcji serca nie widać wcale. Lekarz uznał że przy takich wielkościach już powinno być widać, dodatkowo śluz podbarwiony krwią i kazał przyjść za 2 tygodnie. Nie mam plamień, na bieliźnie też żadnego podbawionego śluzu nie mam. Teraz jestem w 5tc + 2/4 dni. Czy jeszcze możliwe jest że zarodek i serce się pojawi? W poprzednich ciążach nie miałam takich rozterek...
Ja byłam u lekarza w 6 tygodniu (6+0). Też nie było wtedy jeszcze zarodka, był tylko pęcherzyk i ciałko żółte (wymiarów nie znam). 2 tygodnie później serduszko już biło:)
 
Poczekaj na spokojnie. Akcja serca może pojawić się do chyba 6+2. Poczytaj u mamyginekolog o usg wczesnej ciąży. Spokojnie :)
 
Ja bylam na wizycie 7t2d wedlug OM i nie bylo zarodka tylko ciałko żółte i pecherzyk i tez mialam plamienie delikatne...ale że mam dlugie cykle lekarz mnie uspokoil i kazal przyjsc za 2 tygodnie...no i byłam w ten czwartek dzidzius ma juz 1.7cm i serce jak dzwon :) ciąża mlodsza o 9 dni niż wychodzilo z ostatniej miesiaczki....także i u Ciebie jest nadzieja :) trzymam kciuki i daj znać po wizycie :)
 
Moja wizyta u lekarza skończyła się niczym oprócz strachu.. pecherzyk 17mm, ciałko żółte 4,4mm zarodka brak (była jakaś kropka ale nie był pewny więc uznał że brak) akcji serca nie widać wcale. Lekarz uznał że przy takich wielkościach już powinno być widać, dodatkowo śluz podbarwiony krwią i kazał przyjść za 2 tygodnie. Nie mam plamień, na bieliźnie też żadnego podbawionego śluzu nie mam. Teraz jestem w 5tc + 2/4 dni. Czy jeszcze możliwe jest że zarodek i serce się pojawi? W poprzednich ciążach nie miałam takich rozterek...

Przeczytaj moj watek puste jajo płodowe (tam masz jakie wymiary byly pecherzyka itp) Bylam u lekarza w 5t3d nie bylo zarodka. Wyczekalam 3 tygodnie i bilo pieknie serce.
 
Przeczytaj moj watek puste jajo płodowe (tam masz jakie wymiary byly pecherzyka itp) Bylam u lekarza w 5t3d nie bylo zarodka. Wyczekalam 3 tygodnie i bilo pieknie serce.
Czytam czytam i wymiary są dopiero na wizycie z widocznym serduszkiem, chyba że z tego stresu to już nawet czytać nie umiem
 
@Konwalia90 raczej przy założeniu, że ciążę liczy się dwa tygodnie przed owulacją:) przy 28 dniowych cyklach termin z OM i z usg będą identyczne :) dlatego też czeka się, jeśli nie ma zarodka. I nie należy się tym stresować :)
 
reklama
@Konwalia90 raczej przy założeniu, że ciążę liczy się dwa tygodnie przed owulacją:) przy 28 dniowych cyklach termin z OM i z usg będą identyczne :) dlatego też czeka się, jeśli nie ma zarodka. I nie należy się tym stresować :)
No właśnie dlatego trzeba to zaznaczac przy pisaniu że serduszko powinno pojawic sie do 6+2....bo nie kazdy jednak wie kiedy tą owulacje mial :) i wiekszosc na poczatku liczy jej wiek od OM...
 
Do góry