reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Witam wszystkie Panie! W środę zrobiłam test i wyszły dwie mocne krechy. Tego samego dnia byłam u ginekologa.
Co mnie martwi to to, że okresu nie miałam od sierpnia (fakt zawsze miałam nieregularne miesiączki), a to dopiero 5 tydzień, a drugie to poziom progesteronu, który wynosi 7,26.
Pozdrawiam serdecznie

Progesteron niziutki. Ja miałam 14 i dostałam plamienia parę dni temu. Dobrze, że masz już luteinę!

Witam :)
Czy mogę się przyłączyć z terminem dokładnie na połowę sierpnia? :D (15.08)
Witaj!
 
Ja jestem z tego samego !!!

U mnie narazie objawami są tylko bolesne i pelniejsze piersi i lekkie pobolewania w dole brzucha i kłucie jajników.. sporadycznie co jakiś czas :) w pierwszej ciąży nie miałam nudności ani nic z tych rzeczy i mam nadzieję że nie zaznam tej "przyjemności"
Ja mam takie same objawy co Ty. Poki co zero wymiotow A przy poprzednich ciazach bardzo dużo wymiotowalam i zastanawiam się czy wszystko jest ok. Dowiem się w środę bo wtedy mam pierwsza wizyte
 
Ja to też się boje, znajomi też do nas mowią nie rozpowiadajcie jeszcze o ciązy, za wcześnie, żeby tam nic się nie stało.. ale u nich w 9 tyg. było poronienie i potem pytania jak tam dzidziuś itp. i tłumaczysz się że się nie udało .. jak o tym myśle, to mnie to strasznie stresuje bo to jest czas dla mnie takiego mega szczęścia, tyle na to czekałam i chciałabym się podzielić z tym z całym światem ale stres jest.. eh ;/
 
reklama
Dzisiaj dzień opierniczania :D Trzy porcje zrobiłam i nie wiem, czy jeszcze przed świętami w tajemniczy sposób nie znikną, więc w kolejny weekend powtórka z rozrywki + dekorowanie lukrem. A jak u Was przygotowania? :)
P.S. Jak tam Wasze samopoczucie? Mnie dopadł ból mięśni. To trochę dziwne. Bolą łydki, uda, brzuch. Tak jakbym lekkie zakwasy miała, ale tylko przy dotyku. Poza tym czuje się bardzo dobrze.
 

Załączniki

  • IMG_20181209_210915.jpg
    IMG_20181209_210915.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 78
Do góry