reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Mi wszyscy wmawiali ze syn iest za duzy zeby jesc z piersi ;) bo ja iestem za drobna i mi mleka starczy na chwile. Okazalo się, ze jadl tylko mleko do 6mz i o dziwo rosl jak nalezy :)
Ja też mała i drobna A później wręcz chuda. A mojego wcześniaka tak odchowałam że wszyscy w szoku byli. Do 8 miesiąca był na samej piersi bo nie chciał nic innego mimo moich prób. A tak "zdrowo" wyglądał ze nawet lekarka mowila ze mam nic nie zmieniać bo mu służy. Skończyliśmy karmienie jak mial ponad rok i sam odrzucił pierś.
 
Ja musze przysiasc nad porownaniem butelek bo nie wiem nigdy ktore wybrac [emoji57]Niestety rad sie nigdy nie uniknie [emoji6]

Ja wtedy nie mialam wyboru bo w naszej okolicy tylko jedna polozna chodzila na wizyty patronazowe, teraz na pewno poszukam jakiejs lepszej, nie pozwole zeby znow mi obca baba przychodzila do mojego domu i sie na mnie darla [emoji57]

Z tymi butelkami to chyba się po porodzie dowiesz, z której Twojej małej się korzysta najwygodniej:))
 
To tak jak u mnie. Przy pierwszym dziecku, przy nawale pokarmu, wisiałam nad wanną w środku nocy i wyłam z bólu. Małżonek zjeździł pół miasta, zanim trafił na zaopatrzoną w laktatory aptekę. Przy drugim laktator był na pierwszym miejscu listy zakupów.
Tak laktator u nas tez sie przydał. Od początku jak synek byl na oddziale neonatologicznym A później w domu tez jak regulowałam sobie laktacje.
 
My kiedys dostaliśmy w szpitalu przy jakiejś jelitówce brązową maść do pupy i ona była genialna ale nie pamiętam jak sie nazywała i wiem że ciężko było ja kupic. Ale ten linomag tez dobry

Ooo nie słyszałam o tej brązowej, gdybys kiedyś się dowiedziała co to to daj obowiazkowo znac:)
 
Super a co to za sliczna psinka? :

A to taki śmierdziel pospolity, ale najukochańszy na świecie [emoji23] Mieszaniec berneńskiego psa pasterskiego. Matka nieziemskiej urody, z papierami, zaszła w ciążę z nieznanym nikomu kundlem, który ukradkiem wziął ją na podwórku i zostawił z jedenaściorgiem szczeniąt. Jakież było zdziwienie właścicieli, kiedy ich rasowe oczko w głowie nagle zaczęło niebezpiecznie przybierać na wadze [emoji23]
 
reklama
W obu ciążach czułam się fantastycznie, więc uważałam, że na wszystko mam czas. Ociężałość dopadała mnie kilka dni przed porodem. I okropne rozdrażnienie. Atmosferę w domu można było nożem ciąć. Przeze mnie [emoji23]

No ja tez się czułam super w ciąży, na zwolnienie poszłam jakoś przed 8 miesiącem, ale jak już siedziałam w domu to mi się tak sennie i ciężko robinii, chyba zmiana trybu niestety tak na mnie wpłynęła;)
 
Do góry