reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Dorka88 oby wszystko było dobrze.
U mnie wizyta w poniedziałek, po 5 tygodniach. Kurde strasznie długo, ale lekarz uznał, że nie ma sensu wcześniej. (Oby). Co do zgagi to miałam całą pierwszą ciąże. A, że to było w czasach ciemnogrodu to nie łykałam nic ani rennie itd. Leczyłam się mlekiem i siemiem lnianym. Efekt był odwrotny od zamierzonego. Teraz staram się nie jeść przed snem, bo nie daj boże kanapka czy nawet małe jabłuszko to niestety już noc nieprzespana przez zgagę.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Przeżyłam dwie ciąże z mega zgagą. Teraz, póki co jest w miarę ok. Jak mnie złapie to raz na jakiś czas. Staram się jeść lekko. Ale zdaję sobie sprawę, że macica idzie do góry i może być gorzej... Też zainwestuje tym razem jakies Rennie czy coś :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny !!
Musze się pochwalić wczoraj znów nie umiałam zasnąć i tak leżałam i leżałam i maleństwo się ruszało pierwszy raz :D
Miłego dnia i udanych wizyt
Gratuluję pierwszych ruchów. Wspaniałe uczucie [emoji813] U mnie trzeci dzień już wyraźnie odczuwalne co mnie bardzo cieszy.

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! :)
 
Gratuluję pierwszych ruchów. Wspaniałe uczucie [emoji813] U mnie trzeci dzień już wyraźnie odczuwalne co mnie bardzo cieszy.

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! :)
Gtatulacje [emoji176][emoji176][emoji176]
Witajcie dziewczyny !!
Musze się pochwalić wczoraj znów nie umiałam zasnąć i tak leżałam i leżałam i maleństwo się ruszało pierwszy raz :D
Miłego dnia i udanych wizyt
Mnie dalej tylko nieśmiało muska [emoji13]
 
Zazdroszczę ruchów. Ja czuję baaaardzo, bardzo rzadko tylko takie delikatne właśnie bąknięcie. Nawet nie jestem pewna czy to, to jest To [emoji4]
 
U mnie ruchy są już wyraźne. Nawet nie schizuję już, że mało się rusza w dzień. Zawsze jak idę spać, to maluch szaleje. Oby to się nie przełożyło na życie poza brzuchem ;)
 
Witam:)
Trzymam kciuki za wizytujące dziś. Ja jeszcze nie mogę się zebrać z łóżka, dziś jedziemy do knajpy z okazji moich urodzin:) nie miałam weny przygotowywać nic w domu, a mamy niedaleko miejsce gdzie serwują dania z ziemniaków, już czuję smak placka po węgiersku mmmm:) J pojechał po kawałek ciacha żeby teściów poczęstowac i gotowe:) i mam rozkminę, że nigdy nie spodziewałam się , że dopiero mając 28 lat będę spodziewać się pierwszego dzidziusia:( Czy są na forum kobietki, które są po inseminacji lub in vitro?
 
reklama
Witam:)
Trzymam kciuki za wizytujące dziś. Ja jeszcze nie mogę się zebrać z łóżka, dziś jedziemy do knajpy z okazji moich urodzin:) nie miałam weny przygotowywać nic w domu, a mamy niedaleko miejsce gdzie serwują dania z ziemniaków, już czuję smak placka po węgiersku mmmm:) J pojechał po kawałek ciacha żeby teściów poczęstowac i gotowe:) i mam rozkminę, że nigdy nie spodziewałam się , że dopiero mając 28 lat będę spodziewać się pierwszego dzidziusia:( Czy są na forum kobietki, które są po inseminacji lub in vitro?
Wszystkiego najlepszego ;)
 
Do góry