reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

kurcze juz sama zglupialam , wyniki homocysteiny mam w normie. prawie ;) norma do 8 a ja mam 8,03 wiec bardzo nieznaczny wzrost, lekarka powiedziala ze to dobbry wynik ze juz nic wiecej nie musze sprawdzac , podleczyc vitd3 bo mam niedobor i sie starac ponownie :( :( :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurcze juz sama zglupialam , wyniki homocysteiny mam w normie. prawie ;) norma do 8 a ja mam 8,03 wiec bardzo nieznaczny wzrost, lekarka powiedziala ze to dobbry wynik ze juz nic wiecej nie musze sprawdzac , podleczyc vitd3 bo mam niedobor i sie starac ponownie :( :( :(
Czyli jest raczej wszystko dobrze skoro lekarz tak mówił teraz staraj się i niech się uda :)
Ja dziś kończę duphaston i ciekawe kiedy od odstawienia dostanę @?? Bo już chce ja dostać i po kolejnej zacząć tez starania
Dziś mąż podczas sexu nie uważał kurczę ale myśle ze to teraz nic nie będzie bo nie sadze abym miała owulacje czy coś takiego skoro mam duże endometrium które musi się złuszczyć i dostać muszę miesiaczke a tak był sex w prezerwatywie wiec w ciąże zajdę dopiero w marcu lub w kwietniu albo później :) miłej niedzieli
@moliwa jak u ciebie? Jak się czujesz?
 
Cisza, w sensie nie mam skurczy,krwawienia itp.czekam na telefon z wynikami . Wzielam wolne z pracy..najgorsze że niewiele osób z rodziny wie o sytuacji, a mialam imieniny i wczoraj rodzice i teściowie przyszli na "kawke".trudno bylo udawać że jest super .walczę ze sobą zeby się nie załamać.
Kochana, trzymaj się i bądź dobrej myśli. Tulę z całego serca
 
Cisza, w sensie nie mam skurczy,krwawienia itp.czekam na telefon z wynikami . Wzielam wolne z pracy..najgorsze że niewiele osób z rodziny wie o sytuacji, a mialam imieniny i wczoraj rodzice i teściowie przyszli na "kawke".trudno bylo udawać że jest super .walczę ze sobą zeby się nie załamać.
Trzeba wierzyc ze jest dobrze. Wiem ze to trudne tak czekac ... trzymaj sie i mam nadzieje ze szybko przyjda wyniki zebys mogla się juz uspokoic

Ja jutro wracam do pracy. Dzisiaj rano zaczelam krwawic. Za 1.5 tyg sprawdze jak mi sie wyniki wit d3 podniosly po tych wszystkich lekach i jesli bedzie ok to chyba bede probowac jeszcze raz. ..
 
Cisza, w sensie nie mam skurczy,krwawienia itp.czekam na telefon z wynikami . Wzielam wolne z pracy..najgorsze że niewiele osób z rodziny wie o sytuacji, a mialam imieniny i wczoraj rodzice i teściowie przyszli na "kawke".trudno bylo udawać że jest super .walczę ze sobą zeby się nie załamać.
Trzymam kciuki za wyniki ...
Trzeba wierzyc ze jest dobrze. Wiem ze to trudne tak czekac ... trzymaj sie i mam nadzieje ze szybko przyjda wyniki zebys mogla się juz uspokoic

Ja jutro wracam do pracy. Dzisiaj rano zaczelam krwawic. Za 1.5 tyg sprawdze jak mi sie wyniki wit d3 podniosly po tych wszystkich lekach i jesli bedzie ok to chyba bede probowac jeszcze raz. ..
... oraz za starania.
Dziewczyny nie załamujcie się!
 
Powiedzieli że do tygodnia powinny być..chciałabym jutro..bo to w czwartek rano było to może dadzą znać..
Ja czytam teraz co mogę..i pytam ,kto miał podobną sytuację, ale ciężko znaleźć identyczne przypadki ..każdy ma coś innego np w tych tematach w ogóle o amino
Moliwa a jak bylo przy usg w 12tc wszystko bylo ok? Bo to naprawde moze byc falszywy alarm. Dzieciątko pewnie jest zdrowe.
 
reklama
Nie miałam tego genetycznego, typowo prenatalnego badania ,lekarz nie skierował, ja przegapiłam tygodnie..bo jak doczytałam że powinnam zrobić cis takiego to było po 13 tc.mialam wizytę akurat w 12 tc.-mój lekarz nic nie mówił że coś nie tak. Nie wiem czy mierzył kość i przeziwrnisc...na zdjęciach nie ma zaznaczonych tych pomiarów..opisu tez nie mam. Tylko ogólny wymiar crl- jest ok.
Wiem co przeżywasz kochana ,u mnie ryzyko zd wyszło 1:11 ,amnio to pikuś ale oczekiwanie na wynik to prawdziwy koszmar ,trzymam kciuki za pozytywny wynik .
Jestem z Wami dziewczyny ,tylko na pisanie weny brakuje ,dopadły mnie problemy rodzinne i tak jakoś sił brak ,z małą na szczęście wszystko dobrze ,super się rozwija ,jestem już po połówkowych .
 
Do góry