reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ale długo mnie tu nie było... kojarzę chyba tylko jedną osibę z ostatnich stron ;(
Na razie nie staramy się, może pod koniec roku, a może dłużej...
Zamierzam wrócić do podczytywania :)

Nie wiem czy jest tu ktoś jeszcze z tych, które starały się razem ze mną, ale napiszę jak tam u nas - w dniu 21.10.2018 urodziłam córeczkę z wagą 2550g i 50 cm, urodziła się miesiąc przed terminem, ale na szczęście jest zdrowa ;) nie była nawet w inkubatorze i oddychała samodzielnie.

Trzymam kciuki za wszystkie obecne staraczki ;)
Ja ja ja! Dobrze, że wszystko jest ok [emoji173]️
 
reklama
Ale długo mnie tu nie było... kojarzę chyba tylko jedną osibę z ostatnich stron ;(
Na razie nie staramy się, może pod koniec roku, a może dłużej...
Zamierzam wrócić do podczytywania :)

Nie wiem czy jest tu ktoś jeszcze z tych, które starały się razem ze mną, ale napiszę jak tam u nas - w dniu 21.10.2018 urodziłam córeczkę z wagą 2550g i 50 cm, urodziła się miesiąc przed terminem, ale na szczęście jest zdrowa ;) nie była nawet w inkubatorze i oddychała samodzielnie.

Trzymam kciuki za wszystkie obecne staraczki ;)

Ja cie kojarze [emoji846]
Gratuluje coreczki [emoji4] silna dziewczynka ![emoji7]
 
Ja Cię pamiętam:) gratuluję córeczki :) zamierzacie starać się od razu o drugie? :)

Mój Mąż to już by chciał, ale ponieważ jestem większość czasu z Małą sama i nie mam pomocy to musimy trochę poczekać. Nie dałabym chyba rady ogarnąć noworodka i rocznej panny ;) a nigdy nie wiadomo, kiedy tym razem udałoby się ... dlatego minimum do końca roku poczekamy... a później zobaczymy, bo niby chciałabym, żeby Młoda miała rodzeństwo, ale z drugiej strony boję się, że sama nie dam sobie rady... a mój mąż bardzo dużo pracuje.
 
Dziękuję za gratulacje. ;)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;)
Gratuluję tym, którym się udało i życzę wytrwania do końca i szybkiego rozwiązania ;)

A wiecie co z Migdalove? Kibicowałam jej bardzo, a nie mogę oznaczyć...
 
Dziękuję za gratulacje. ;)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;)
Gratuluję tym, którym się udało i życzę wytrwania do końca i szybkiego rozwiązania ;)

A wiecie co z Migdalove? Kibicowałam jej bardzo, a nie mogę oznaczyć...

Migdalove usunela konto, musiała sobie chwilke odsapnac od forum. Ale możesz ją złapAć tu jeszcze pod nickiem @hime lub na insta :)
 
Hej ja dostałam okresu po 5 dniach wiec od nowa zaczynam cykl to już 5 oby szczęśliwy :) Mam wizytę u endo bo tsh 3250 obu dała leki i może coś się ruszy
 
Dziękuję za gratulacje. ;)
Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;)
Gratuluję tym, którym się udało i życzę wytrwania do końca i szybkiego rozwiązania ;)

A wiecie co z Migdalove? Kibicowałam jej bardzo, a nie mogę oznaczyć...

Migdalove usunela konto, musiała sobie chwilke odsapnac od forum. Ale możesz ją złapAć tu jeszcze pod nickiem @hime lub na insta :)
No właśnie jestem jestem, czasami się odezwę. Wczoraj szukałam dziewczyny która robiła badania po poronieniu żeby się poradzić. Ogólnie to moje stare konto, jak coś to jestem na instagramie, tam już obserwuje mnie 14 dziewczyn z BB także zapraszam. :)
 
reklama
Do góry