reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Rano zrobię test strumieniowy i on ma wlaśnie czułość 10.
A w dodatku dzisiaj często chodziłam to toalety A dzisiejszej nocy było z mężem... Więc to może tez wpłynęło na wynik.
Seks na pewno nie wpływa na wynik testu. Tak jak np. alkohol. Za to jeśli mocz jest zbyt rozrzedzony to wtedy wynik może wyjść fałszywie ujemny, stąd to zalecenie, aby test zrobić z porannego moczu :)
 
reklama
Poranny test, co o tym sądzicie?
 

Załączniki

  • 20190315_063825.jpg
    20190315_063825.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 161
  • 20190315_063507.jpg
    20190315_063507.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 152
Pytanie do osób już mających 2 kreski lub dziecko: jak poinformowałyscie swoje drugie połówki że zostaną tatusiami? W jakiś "nietypowy "sposób, czy tak po prostu?

Ja dałam mojej rodzinie pod choinkę taki prezent:
Snapseed.jpg

M. miał z dodatkową zawieszką. Reszta sam test i skarpetki - jedna różowa, druga niebieska.
 
Ale długo mnie tu nie było... kojarzę chyba tylko jedną osibę z ostatnich stron ;(
Na razie nie staramy się, może pod koniec roku, a może dłużej...
Zamierzam wrócić do podczytywania :)

Nie wiem czy jest tu ktoś jeszcze z tych, które starały się razem ze mną, ale napiszę jak tam u nas - w dniu 21.10.2018 urodziłam córeczkę z wagą 2550g i 50 cm, urodziła się miesiąc przed terminem, ale na szczęście jest zdrowa ;) nie była nawet w inkubatorze i oddychała samodzielnie.

Trzymam kciuki za wszystkie obecne staraczki ;)
Peeewnie ze pamietam! Najwazniejsze ze wszystko u was dobrze:)
Hej odebralam wyniki bety 126.40 wiec sie udalo :D:D:D:-D
Gratulacje :)

Hej dziewczyny.
Sprawa dotyczyła mojej znajomej mianowicie chodzi o to że jest w ciąży znaczy chyba.. w poniedziałek wzięła.sie za sprzątanie i dostała krwawienia i bólu brzucha krwawienie było tylko przez noc później tylko plamienie aż do dziś.. czy to świadczy o poronieniu ? Do lekarza idzie jutro
Nie czekalabym na jej miejscu tak dlugo. w momencie ujrzenia krwawienia pojechalabym od razu na IP.

Poranny test, co o tym sądzicie?
cos sie wyłania.. powtorzylabym test lub najpewniejsza bylaby beta.
 
reklama
Do góry