reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja mam tak samo jak Ty. Boję się cokolwiek planować ze względu na wcześniejsze poronienie. Myślę że długi czas upłynie zanim cokolwiek kupię dla dziecka,wybiorę imię, urządze pokój. Jednak ten strach jest silny na tyle, że nie chce się rozczarować
Bezpieczniej jest miło się zaskoczyć prawda? :) mimo to gdzieś w myślach już odplywalam i chodziłam z maleństwem na spacery, dawałam mu jeść i bawiłam się i wyobrażałem sobie jak się bawi z tatą :) ale potem od razu próbuje zejść na ziemię i ochłonąć. Za pół godziny zobaczę bete, ale się stresuję jejku
 
reklama
Bezpieczniej jest miło się zaskoczyć prawda? :) mimo to gdzieś w myślach już odplywalam i chodziłam z maleństwem na spacery, dawałam mu jeść i bawiłam się i wyobrażałem sobie jak się bawi z tatą :) ale potem od razu próbuje zejść na ziemię i ochłonąć. Za pół godziny zobaczę bete, ale się str

Mam tak samo! Od razu sie pochwalilismy naszym rodzicom teraz wszystko na spokojnie, nikt nie wie. Czekam do wizyty jak bedzie okej to chcemy powiedziec najblizszym. Ale nie ma teraz takiego szalu. Mam nadzieje, ze na usg bedzie okej wszystko, bo beta prawidlowo rosnie.
Daj znac jak Twoja beta :*
 
Ja mam tak samo jak Ty. Boję się cokolwiek planować ze względu na wcześniejsze poronienie. Myślę że długi czas upłynie zanim cokolwiek kupię dla dziecka,wybiorę imię, urządze pokój. Jednak ten strach jest silny na tyle, że nie chce się rozczarować

Mam to samo, żyje od badania do badania, wiem tylko ja i narzeczony. Może jak zobaczę serduszko to trochę wyluzuję. Póki co często sprawdzam czy nie mam jakiegoś krwawienia..
 
Kazdy inaczej :
Dziewczyny ale macie duże bety!! A ja się cieszę z wyniku 1400 :p No i dzisiaj pęcherzyk. Oby rósł
Kazdy ma bete inna ja np w pierwszej ciazy co poronilam w 6tyg mialam bete 46330 a teraz w 6tyg mam 2533 :) i tamta ciaza sie nie rozwijala bo bete po dwoch dniach mialam 40550 a teraz sie rozwija z 972.3 na 2533 przyrost idealny w normie :p
 
Wow to pieknie! A jaki pierwszy wynik? :) i ktory tydzien?
4 marca miałam 828.2 a dzis właśnie ten, wg kalkulatora przyrost o około 63% :) w poprzedniej ciąży ktora się nie powiodła na podobnym etapie też miałam 43000 i na koniec okazało się że jest podejrzenie zasniadu łagodnego.. Więc teraz lepiej ze jest taki :)
 
4 marca miałam 828.2 a dzis właśnie ten, wg kalkulatora przyrost o około 63% :) w poprzedniej ciąży ktora się nie powiodła na podobnym etapie też miałam 43000 i na koniec okazało się że jest podejrzenie zasniadu łagodnego.. Więc teraz lepiej ze jest taki :)
Ja tez sie ciesze teraz z takiego. Bo nie wiadomo jak znowu by bylo. Ale najwazniejsze, ze sie rozwija prawidlowo;)
 
reklama
Mam to samo, żyje od badania do badania, wiem tylko ja i narzeczony. Może jak zobaczę serduszko to trochę wyluzuję. Póki co często sprawdzam czy nie mam jakiegoś krwawienia..
My też z mężem nie chcemy się chwalić, będę chciała to utrzymać w tajemnicy najdłużej jak się da...że strachu rzecz jasna że coś się wydarzy. Wiadomo jak pójdę na L4 to w pracy się dowiedzą ale no rodzicom nie chcę mówić narazie bo wiem jak moja mama się stresuje takimi rzeczami,a jeszcze jakbym jej powiedziała, że mam zastrzyki z heparyny to by wydzwaniała codziennie :p. Tak więc narazie ukrywam
 
Do góry