reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

A robiłaś drożność jajników?
Może spróbujcie inseminacje?

Jak nam się nie uda do wakacji to właśnie taki jest plan - drożność i inseminacja
 
reklama
A robiłaś drożność jajników?
Może spróbujcie inseminacje?

Jak nam się nie uda do wakacji to właśnie taki jest plan - drożność i inseminacja
Jak clo nie pomoże miałam iść do mojego lekarza po skierowanie na badanie droznosci... Pójdę wiosna. Teraz pod koniec miesiąca mam wizytę u lekarza który pomaga parom w problemach z zajściem w ciążę zobaczę co on powie. Chyba dziś przyszła @. Teraz robimy 2 miesiące przerwy w staraniach że względu na moją umowe i wtedy może na tą droznosc pójdę.
 
Jak clo nie pomoże miałam iść do mojego lekarza po skierowanie na badanie droznosci... Pójdę wiosna. Teraz pod koniec miesiąca mam wizytę u lekarza który pomaga parom w problemach z zajściem w ciążę zobaczę co on powie. Chyba dziś przyszła @. Teraz robimy 2 miesiące przerwy w staraniach że względu na moją umowe i wtedy może na tą droznosc pójdę.

Zajście w ciąże nie jest takie proste jakby się wydawało. Szczególnie w tych czasach gdzie zły wpływ ma prawie wszystko, począwszy od telefonów komórkowych kończąc na żywności. Już nawet nie chce myśleć co będzie kiedyś
 
A ja zaraz chyba oszaleje okres powinien być dzisiaj albo jutro co chwilę latam do kibelka bo mam wrażenie że przyszedł a tu nic :mad: test w piątek negatywny następny chce zrobić jutro.. oby @ się nie pojawiła to czekanie jest straszne :(
 
A ja zaraz chyba oszaleje okres powinien być dzisiaj albo jutro co chwilę latam do kibelka bo mam wrażenie że przyszedł a tu nic :mad: test w piątek negatywny następny chce zrobić jutro.. oby @ się nie pojawiła to czekanie jest straszne :(

To prawda, po owulacji do @ ten czas leci trzykrotnie wolniej.
Oby @ nie przyszła [emoji1364][emoji1364]
 
Cześć szaraczki. Jestem nowa na forum. Niedługo mam brać Clo pierwszy raz. Mam niski progesteron i podwyższona prolaktyne (mieści się ona jeszcze w widełkach). Staramy się niecały rok. Mierze tempke od jakiegoś czasu, skok jest, niby według obserwacji śluzu jest owu, testy owu pozytywne .... To będzie pierwszy cykl z leczeniem. Strasznie się boje ze Clo nie pomoże ....co wtedy, co dalej?

Trzymam kciuki za Was!!!
 
Hej dziewczyny.
Wpadłam do was moja @ przyszła tak pokazuje kalendarzyk z kwiatuszkiem dostałam 12.03 co mi się bardzo nie podoba bo kolejny ma być 13.04 i cała owulacja się przesuwa.
W kwietniu mam zamiar spróbować po 2 miesiącach przerwy. Liczę na to że będzie owocny cel tak jak w sierpniu w tamtym roku.
@Lusia125 jak tam u ciebie kochana? Coś ruszyło czy jeszcze ?
 
Cześć szaraczki. Jestem nowa na forum. Niedługo mam brać Clo pierwszy raz. Mam niski progesteron i podwyższona prolaktyne (mieści się ona jeszcze w widełkach). Staramy się niecały rok. Mierze tempke od jakiegoś czasu, skok jest, niby według obserwacji śluzu jest owu, testy owu pozytywne .... To będzie pierwszy cykl z leczeniem. Strasznie się boje ze Clo nie pomoże ....co wtedy, co dalej?

Trzymam kciuki za Was!!!

Z tego co czytałam nie zawsze po pierwszym miesiącu clo pomaga. Czasami trzeba 3-4 cykle poczekać. Będziesz miała monitoring?
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wpadłam do was moja @ przyszła tak pokazuje kalendarzyk z kwiatuszkiem dostałam 12.03 co mi się bardzo nie podoba bo kolejny ma być 13.04 i cała owulacja się przesuwa.
W kwietniu mam zamiar spróbować po 2 miesiącach przerwy. Liczę na to że będzie owocny cel tak jak w sierpniu w tamtym roku.
@Lusia125 jak tam u ciebie kochana? Coś ruszyło czy jeszcze ?

Robisz testy owulacyjne? Ja właśnie w tym cyklu mierze temperaturę i zrobiłam test. Okazało się ze owulacj była kilka dni po tej która pokazuje aplikacja. I jeżeli tak było co miesiąc to przez 19 nie trafialiśmy w te dni :(
W tym tygodniu dostawa clo i dupka. Jak nie zaskoczyło to na początku kwietnia zaczynam wspomaganie. Pierwszy cykl z clo będzie z monitoringiem
 
Do góry