reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Od
8 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Dziewczyny, jak to jest - przed owulacja szyjka ma być wysoko czy nisko? U mnie dzisiaj 10dc (ostatni cykl 25dni) i szyjka wysoko, trudno znaleźć. Co to znaczy?

reklama
Od
8 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Dziewczyny, jak to jest - przed owulacja szyjka ma być wysoko czy nisko? U mnie dzisiaj 10dc (ostatni cykl 25dni) i szyjka wysoko, trudno znaleźć. Co to znaczy?
Górny test wczoraj 9dc
Dolny przed chwila 10dc
Kreska zdecydowanie ciemniejsza, ale chyba jeszcze jaśniejsza od kontrolnej.. Co myślicie? Mam nadzieje, ze na jutrzejszym monitoringu się nie rozczaruje.
EFBD015E-DA01-48CD-85C4-82BC047FDD1E.jpeg

Aszi87

Początkująca w BB
Od
5 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Górny test wczoraj 9dc
Dolny przed chwila 10dc
Kreska zdecydowanie ciemniejsza, ale chyba jeszcze jaśniejsza od kontrolnej.. Co myślicie? Mam nadzieje, ze na jutrzejszym monitoringu się nie rozczaruje.
Zobacz załącznik 951297
Wydaje mi się że owulacja się zbliża jutro powinnaś zobaczyć piękny pęcherzyk :) trzymam kciuki daj znać po wizycie u gina :D

Joanulka

Fanka BB :)
Od
19 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny, 11dc u mnie. Temperatura narazie się utrzymuje, ciekawe czy będę mieć owulacje w tym cyklu. Mam cicha nadzieje ze to będzie w weekend bo mąż wraca w sobotę z delegacji.
Czy któraś z was miała jakieś skutki uboczne po clo lub duphaston? Gdzieś czytałam ze dziewczyny tyją

Lusia125

Od
27 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny, 11dc u mnie. Temperatura narazie się utrzymuje, ciekawe czy będę mieć owulacje w tym cyklu. Mam cicha nadzieje ze to będzie w weekend bo mąż wraca w sobotę z delegacji.
Czy któraś z was miała jakieś skutki uboczne po clo lub duphaston? Gdzieś czytałam ze dziewczyny tyją
Też o tym czytałam... Mnie jedynie bolały strasznie jajniki i wypadały włosy. Innych skutków nie zauważyłam.

Joanulka

Od
19 Grudzień 2017
Odpowiedzi
0
Jak wszystkie leki na jedno pomogą na drugie szkodzą...
Racja, ale trzeba próbować wszystkiego jak się bardzo pragnie dziecka. Oczywiście nie ponad własne zdrowie bo bez tego nie wychowamy malucha. Mam nadzieje ze po kuracji w końcu zaskoczy bo dziś obliczyłam ze to 20 cykl starań

reklama

Lusia125

Od
27 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Racja, ale trzeba próbować wszystkiego jak się bardzo pragnie dziecka. Oczywiście nie ponad własne zdrowie bo bez tego nie wychowamy malucha. Mam nadzieje ze po kuracji w końcu zaskoczy bo dziś obliczyłam ze to 20 cykl starań
Trzymam za was wszystkie kciuki. Ja wciąż czekam na okres ale wczoraj test negatywny. Miałam nadzieję że to clo mi pomoże... Widocznie jeszcze nie jest czas na nas

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku