reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witaj
Ja tez jestem tu nowa, nawet nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać . Mam 45 lat i jestem w 5tc i 2d. Beta w środę 6960 i tez nie było widać zarodka do tego mam brązowe plamienia. Moja Gin mówi ze to normalne ze jeszcze nie widać zarodka i wizyta na 27 marca. Mam duphaston i luteinę. Trochę się martwię tymi plamieniami bo już się przyzwyczailiśmy do myśli o Fasolce
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i starające się Mamy.
to napisala wczoraj wiec 6tc
 
Poradzcie mi rano było mi zimno ,tak jakby gardło mnie chciałoby boleć piję herbatę lipe z cytryną co jeszcze

Kanapka/grzanki z czosnkiem, herbatka z cytryna i miodem i dużo odpoczywaj.
Moja córka w piątek zasmarkana z prawie 38 stopni wróciła do do domu i dziś już jest naprawdę dobrze. W weekend tylko czosnek, lozeczko i herbata z miodem. Teraz niestety mnóstwo wirusów....
 
Dziewczyny Kochane, jestem już w domu.
Jeszcze walczymy, jest pęcherzyk ale zarodka nie było widać. Nie wiadomo skąd krwawienie, mam odpoczywać brać duphaston i właściwie tyle. Szczerze to jechalam już jak na skazanie byłam pewna ze to koniec bo nawet z nerwów chyba sutki przestały być wrażliwe. Jutro pójdę na bhcg i we wtorek i zobaczymy czy rośnie czy spada.
Dzieki ze trzymalyscie kciuki, widać mocno :)
 
Kochane nie macie pojecia jak duzo dla mnie znacza Wasze słowa wsparcia....kurcze czlowiek tyle juz w zyciu przeszedł i jakos sobie radzil a teraz jakas masakra...najbardziej boli mnie to ze tutaj w Uk nawet gdybym poszla do lekarza to nie przepisze mi progesteronu...oni wogóle uwazaja ze w tym wieku to tylko czekac na cud....
Jesli sie uda to załatwic to naprawde bede wdzieczna za kazda pomoc.
ile tego potrzebujesz ? znajomy wyjechal na kilka dni, musze poczekac, jakby cos to i lekarza zapytam czy wypisze. zrobie co moge.
 
Dziewczyny Kochane, jestem już w domu.
Jeszcze walczymy, jest pęcherzyk ale zarodka nie było widać. Nie wiadomo skąd krwawienie, mam odpoczywać brać duphaston i właściwie tyle. Szczerze to jechalam już jak na skazanie byłam pewna ze to koniec bo nawet z nerwów chyba sutki przestały być wrażliwe. Jutro pójdę na bhcg i we wtorek i zobaczymy czy rośnie czy spada.
Dzieki ze trzymalyscie kciuki, widać mocno :)
moze krwawienie implantacyjne? mi sie tak zdarzylo, tez byl tylko pecherzyk... synek teraz spi w moich rramionach.
 
simona to super trzymamy dalej kciuki :) oby beta dobrze przyrastala :)

ja w czasie ciazy jak sie przeziebialam bralam oscilococinum - to takie homeopatyczne :) na mnie dzialaaly oraz pren alen kiedys byl :) tez tylko ziolowe dla ciezarnych :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moze krwawienie implantacyjne? mi sie tak zdarzylo, tez byl tylko pecherzyk... synek teraz spi w moich rramionach.

Implantacyjne to raczej na pewno nie, plamie na brązowo prawie od początku a to 5tc i 3d ale to były bardzo małe ilości do wczoraj kiedy to pojawiła się krew a rano to już wyleciało ze mnie. Teraz nic i delikatne brązowe plamienia.
 
Do góry